Dosiahne sa tmav├Ż re┼żim Skype pre Android

Skype je najob─ż├║benej┼íia aplik├ícia na videohovory Pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov m├í aj verziu pre Android, ktor├í sa ka┼żd├Żch nieko─żko mesiacov aktualizuje o nov├ę funkcie. Vo svojej najnov┼íej aktualiz├ícii dostal, medzi in├Żmi spr├ívami, zna─Źku alebo koncep─Źn├║ spr├ívu. T├íto aplik├ícia je teraz aktualizovan├í znova pomocou funkci├ş hviezd, ako je tmav├Ż re┼żim.

T├íto nov├í aktualiz├ícia u┼ż pou┼żit├ę medzi pou┼ż├şvate─żmi Skype v syst├ęme Android a iOS, V tom s├║ nejak├ę nov├ę veci, hoci zavedenie tmav├ęho re┼żimu je nie─Źo nov├ę, ─Źo sme tentokr├ít na┼íli. Funkcia, na ktor├║ ve─ża pou┼ż├şvate─żov ─Źakalo.

U┼ż to bolo d├ívno ozn├ímen├ę Skype Budem ma┼ą tmav├Ż re┼żim vo va┼íej aplik├ícii pre Android a iOS. Vo svojej dobe nebol uveden├Ż ┼żiadny d├ítum, ale v tejto novej aktualiz├ícii sl├ívnej aplik├ície, kde sme na┼íli uveden├Ż re┼żim. Sp├┤soby, ako u┼íetri┼ą energiu na telef├│noch OLED alebo AMOLED.

Okrem tohto temn├ęho re┼żimu v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş vykonala vylep┼íenia aktualiz├ície. Mnoho ch├Żb bolo opraven├Żch Je uveden├Ż v predch├ídzaj├║cej verzii, v─Ćaka ─Źomu nie je vyu┼żitie alebo sk├║senosti s pou┼ż├şvan├şm aplik├ície najlep┼íie. Ide o zmenu, ktor├║ by pou┼ż├şvatelia mali vedie┼ą pri ich pou┼ż├şvan├ş.

─Äal┼íou zauj├şmavou funkciou tejto aktualiz├ície. Skype je to Skupinov├ę hovory je mo┼żn├ę napl├ínova┼ą, Toto je funkcia, ktor├í sa dlho ┼ípekulovala a je teraz k dispoz├şcii na pracovnej ploche, ktor├í bola teraz tie┼ż prepusten├í pre Android a iOS, pre lep┼íie vyu┼żitie.

Spustenie tejto novej verzie aplik├ície sa u┼ż za─Źalo., Tak┼że ak pou┼ż├şvate Skype Vo va┼íom telef├│ne s Androidom to nebude trva┼ą dlho, k├Żm k nemu z├şskate okam┼żit├Ż pr├şstup, tak┼że si v aplik├ícii m├┤┼żete vychutna┼ą nov├ę funkcie, ako je tento tmav├Ż re┼żim, ktor├Ż sme spomenuli.