Doplnky a rady pre Huawei FreeBuds 4i dostupné možnosti pre …

Spoločnosť Huawei predáva svoje najnovšie služby – a dodáva sa s mnohými funkciami – séria True Wireless. Nové Huawei FreeBuds môžu ponúkať štyri rôzne druhy batérií s 22 cenami, ktoré si môžete vybrať medzi 100 € a viac, ale môžete si vybrať aj niekoľko ďalších typov skladieb.

Naše obľúbené karafy FreeBuds Pro, alebo FreeBuds majú 4 hlavné propagácie, ako napríklad „praktické skúsenosti s používaním“, ako to robí, a teda aj ďalšie možnosti použitia externých tlačových médií toque.

A vida da baterieia parece promissora: os Buds 4i oferecem 7,5 reprodukcie zvuku a rušenia ativado, ou dez horas com ele desligado – nada mau considerando que os o Apple AirPods Pro má najväčší počet 4,5 horas com o cancelamento de ruído ativado.

A huawei que os FreeBuds 4i duram “o dia todo”, o que é verdade, tendo em conta que a capa de carregamento aumenta and vida útil total da batteryia em até 22 horas com uma única carga. Hromadné prehrávanie po dobu 10 minút môže mať za následok výrazné reprodukcie.

Súvisiace články: Pozrite sa na hlavné Xiaomi 2021 do 13 hodín. Ao vivo aqui

Čo môžeme urobiť, je, že ovládače majú priemer 10 mm, čo znamená „desempenho de graves potente“, a preto sa spoločnosť Huawei rozhodla pre optimálne a frekvenčné spektrum, ktoré bude zodpovedať frekvencii a popu hudby.

Máte na výber z najlepších modelov Huawei, ktoré majú veľký podiel na trhu, ako aj veľké množstvo FreeBuds 4i.

Predtým sme vlastnili smartphone Huawei a EMUI 10.0 ou posterior devem conseguir um emparelhamento perfeito, and receive all uma notificação informando que os FreeBuds 4i estão prontos para emparelhar quase instantaneamente. Reprodukujú, vozia a vozíčkujú, skracujú a zbierajú nákladné automobily.

Viac informácií o produkte FreeBuds nájdete na stránke 4.

Osem Huawei FreeBuds nemá k dispozícii žiadny konečný produkt – Crystal Black, Ceramic White a Honey Red. Pohľad na veľa darčekov nájdete v obchodnom portugalsku.