Doplnkové e-maily sú k dispozícii pre viac ako Gmail pre Android

É uma aplicação que muitos também usam profissionalmente.

O Gmail a aplikácie pre elektronickú poštu Vyrábame predovšetkým mobilné telefóny so systémom Android. É uma aplicação que muitos também usam profissionalmente. Väčšina e-mailov obsahuje veľké množstvo e-mailov, ktoré môžu súvisieť s dlhým tempom.

Prijímajte e-maily a prijímajte ich bez Gmailu semperové alguny, ktoré sú špeciálne určené na výrobu, Ocupando muito espaço na conta. Najjednoduchšie a najaktuálnejšie aplikácie pre Android sú, ktoré si môžete zaobstarať e-maily s veľkým počtom skladieb a veľkosťou.

Odosielajte všetky e-maily bez Gmailu

Vaše obľúbené účty nebudú k dispozícii v Gmaile, ale hlavne, že budete účinkovať lokalizovať e-maily a viac. Mnoho ďalších e-mailov, ktoré by sme chceli odoslať. Na základe všetkých dostupných sérií filtrov piesní a skladieb, ktoré nájdete v e-mailoch, nájdete veľké množstvo skladieb, ktoré si môžete zaobstarať.

Odosielanie a odosielanie e -mailov s odosielateľmi nie je dostupné v Gmaile pre Android:

Abra o Gmail no seu telefone.

Vão a barra de pesquisa no topo.

Insiram “väčšia: 10 m“(podem alterar o número para outro valor para procurar e-maily mais pesados).

Poznámka: Google Pixel 6 aparece num vídeo promocional oficial

Clique no ícone da lupa para pesquisar. Aguarde até que os resultados sejam exibidos.

Väčšina aplikácií, ktoré majú byť odoslané, korešpondujú s termínom odoslania. Ou seja, Se usaram greater: 5M, ele mostrará todos e-maily na adresu 10 MB. Vyhľadajte viac ako 5 miliónov odoslaných e-mailov s rôznymi adresármi a získajte prístup.

A ideia é semper a mesma, encontrat os e-mais mais pesados ​​que temos na sua caixa de entrada, para que possamos excluí-los. Všetky naše e-maily sú lokalizované a sú k dispozícii všetky hlavné položky, ktoré potom môžu byť dôležité. Špeciálne druhy akvizícií, ktoré môžu byť zahrnuté v službe Google, môžu mať veľký význam pre bežnú dopravu.