Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

DOOM Eternal vám umožní dosiahnuť 1000 FPS, ak to váš počítač dokáže, samozrejme

Zatiaľ čoPC Master Race„Je prakticky nemožné posunúť modernú hru k rozhodnutiu 4K @ 144 Hz bez zníženia grafickej kvality, id Software odhaľuje, že vďaka svojmu grafickému enginu, id Tech 7, hráči tímu DOOM Večný budú sa môcť dostať, ak chcú, a môžu 1 000 FPS,

DOOM Eternal cover 740x385. 0

„S id. Tech 6, maximalizujeme ju na 250 FPS. V DOOM Eternal sme dosiahli maximum 1.000 FPS. K tomu sa môžete dostať, ak máte hardvér. Tam naozaj nie je žiadny limit, “povedal Billy Khan idn, vedúci vývojár id Software engine.

„V hardvéri, ktorý sme vytvorili na skúšku, sme mali scény, ktoré pracovali pri 400 snímkach za sekundu. Takže ľudia, ktorí majú monitor s frekvenciou 144 Hz alebo dokonca nové monitory, ktoré uvidíte, vyjdú, ktoré idú ešte rýchlejšie, v budúcnosti Táto hra vydrží mnoho rokov a poskytne vám skutočne úžasné príležitosti na využitie tohto hardvéru.

Rýchlosť je jednou z najdôležitejších vecí pri hraní hry DOOM, čo si vyžaduje veľa úsilia od všetkých oddelení. ““

Je zrejmé, že zatiaľ čo na PC, ak máte hardvér, môžete presunúť titul na 1000 FPS, hra bude obmedzená na 60 FPS vo svojej verzii pre PlayStation 4 a Xbox One, je logické očakávať, že sa táto hra bude môcť prispôsobiť 120 FPS vo svojej verzii pre PlayStation 5 a Xbox Series X.

1000 FPS nie je nič viac ako čistý marketing, pretože na ich dosiahnutie bude potrebné nízke rozlíšenie a grafická kvalita, nehovoriac o tom, že vizuálne nebude znamenať žiadnu výhodu, aby bol monitorom obmedzený tam, kde najrýchlejší na trhu dosiahne 280 Hz s rozlíšením Full HD s strelcami na konkurenčnej / profesionálnej úrovni.