Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Doom 64 Re-Release Dostať All-Nové Kapitoly, Môže Potenciálne byť Prehrávané na 1000fps

Doom 64

Koncom minulého roka bolo oznámené, Doom 64 by byť prekvapením pre-order bonus pre všetkých tých, nákup blížiacej sa Skazy Večný, ktorý rozhodne dostal hardcore série fanatici nadšený. Vidíte, Doom 64 nebolo len portu PC hry – to bol úplne originálny pokračovanie prvých dvoch hier určených pre základu pre N64, ale pretože to bol vyvinutý firmou Midway a nie id Software, nikdy to nebolo znovu vydaná v každom úradnom tlačive.

Dobre, vyzerá to, že id Software a port developer Nightdive Štúdiá sú naozaj všetko von na tejto novej verzii Doom 64, dokonca vytvoriť úplne novú kapitolu pre hru. Tu je to, čo Nightdive je Samuel Villareal povedať o novú kapitolu v rozhovore s USgamer

Pretrvávajúce hráči budú mať možnosť odomknúť novú kapitolu v Doomguy je saga, pričom sa uskutoční krátko po (Doom je 64) pôvodnej kampane na záver. Matka Demon ste porazili v tom, že výlet mal sestru, a pretože ste boli čím znečisťovali Pekla non-stop, ona sa snaží zbaviť vás posiela vás preč. Ak môžete, aby si cestu späť a vziať pomstu, budete odmenení trochu tradície, že fanúšikovia oboch série, nové a klasické, by sa mali tešiť.

Sú tu aj množstvo iných vylepšení a nových funkcií na cestu Skazy 64 – Nightdive je nádejný toto je najpresnejší port hry na dátum, ľahko porazil rôznych ventilátor-riadený úsilie a hráči sa budú môcť vychutnať hru v 1000fps alebo viac s právom hardvéru (id Software je nádejný rovnaké pre Doom Večný).

Doom 64 uvádza na trh spolu s Doom Večného na PC, Xbox, a PS4 Marca 20, 2020. Nintendo Switch majitelia môžu kúpiť Doom 64 ako samostatná hra Marca 20. Switch používatelia môžu tiež získať hru zadarmo pre-order bonus, ale nebudú môcť hrať, kým Doom Večný hity platforma neskôr v tomto roku.

Odoslať