Dom Nightmare on Elm Street prichádza na trh v čase Halloweenu

Ak ste fanúšikom hororu, ktorý miluje predstavu bývania v klasickom hororovom filme, dobrá správa. Dom uvedený v origináli Nočná mora v Elm Street je teraz na predaj. Nehnuteľnosť sa nachádza v Los Angeles v Kalifornii, kde je ponúkaná za $3250 000. Nemýľte sa však, dom nebude vyvolávať pocity hrôzy či dokonca nostalgie: bol aktualizovaný o moderný, svetlý, otvorený dizajn.

Nehnuteľnosť v LA, ktorá má tri spálne a obrovských päť kúpeľní, bola predstavená vo filme Wesa Cravena. Nočná mora v Elm Street, hoci sa objavil aj v reklamách a niektorých ďalších filmoch. Ponuku nájdete na stránke Zillow, kde je dostatok obrázkov nehnuteľnosti, ktoré uspokoja zvedavosť každého.

Ak ste v Los Angeles a máte záujem o bližší pohľad, deň otvorených dverí sa bude konať 24. októbra od 14:00 do 17:00. Dom sa pýši obrovským 2700 štvorcových stôp, podlahy z tvrdého dreva, hotový suterén, krb, súkromný bazén a ďalšie typické domáce ozdoby, ako je centrálny vzduch a teplo.

Toto nie je prvá významná nehnuteľnosť, ktorá sa tento rok dostala na trh. Minulý mesiac napríklad dom za hitom hororovej série Warner Bros The Conjuring išiel do predaja na Rhode Island, kde je stále k dispozícii na nákup za $1.2 miliónov. Niektoré pozoruhodné nehnuteľnosti sa objavili na predaj aj na medzinárodnej úrovni.

Zatiaľ čo Rhode Island Kúzlenie dom je možno najlepšie kúpiť s úmyslom otvoriť si podnik v cestovnom ruchu (keďže v ňom údajne skutočne straší), Nočná mora v Elm Street dom je moderný, modernizovaný a pripravený na nasťahovanie jednej rodiny.