Dolphin Emulator rie┼íi zlyhania Android TV, zlep┼íuje podporu hern├Żch re┼żimov

Dolphin je neuverite─żne popul├írny emul├ítor pre Nintendo Wii a GameCube a verzia pre Android sa v poslednom ─Źase ─Źoraz viac zlep┼íuje. Aplik├ícia ned├ívno z├şskala podporu pre tmav├Ż re┼żim a teraz prich├ídza od mobiln├ęho emul├ítora k mobilu ─Ćal┼íie funkcie.

T├şm Dolphin ned├ívno uverejnil blogov├Ż pr├şspevok, v ktorom vysvetlil v┼íetky nov├ę zmeny vykonan├ę za posledn├Ż mesiac a najv├Ą─Ź┼íou spr├ívou je, ┼że podpora Android TV je op├Ą┼ą funk─Źn├í. Emul├ítor sa zr├║til sk├┤r pri zav├ídzan├ş na zariadeniach so syst├ęmom Android TV 9,0 Kol├í─Ź alebo vy┼í┼í├ş kv├┤li typu stiahnut├ęho kontextov├ęho okna, ktor├ę bolo odvtedy odstr├ínen├ę.

Dolphin Emulator rie┼íi zlyhania Android TV, zlep┼íuje podporu hern├Żch re┼żimov 1 Dolphin Emulator rie┼íi zlyhania Android TV, zlep┼íuje podporu hern├Żch re┼żimov 2

Dolphin tie┼ż priniesol emul├íciu kariet SD do aplik├ície pre Android, ktor├║ ┼íiroko pou┼ż├şva Super Smash Bros. Brawl komunitu na─Ź├şta┼ą re┼żimy. Teraz m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą s├║bory WAD zo svojho zariadenia na emulovan├║ konzolu Wii, aby mohlo fungova┼ą viac hier WiiWare. Nakoniec je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą vzdialen├ę nastavenia Wii bez re┼ítartovania aplik├ície Dolphin.

Pr├şspevok na blogu tie┼ż op├şsal niektor├ę v┼íeobecn├ę zmeny emul├ície na v┼íetk├Żch platform├ích. Vylep┼íilo sa hranie miestnych hier pre viacer├Żch hr├í─Źov prostredn├şctvom online pripojenia, hry ako Super Paper Mario maj├║ men┼íie grafick├ę probl├ęmy at─Ć.

Delf├şn v Obchode Play bol u┼ż aktualizovan├Ż na verziu 5,0-11991, tak┼że v┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę zmeny s├║ u┼ż k dispoz├şcii bez na─Ź├ştania no─Źnej budovy. Viac inform├íci├ş o aktualiz├íci├ích za posledn├Ż mesiac si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą v blogovom pr├şspevku v zdrojovom odkaze.

emul├ítor delf├şnov

emul├ítor delf├şnov

Sk├║ste postupova┼ą