Dolby On je aktívny pre Android a iOS

V júli sme informovali o projekte Betabound, na ktorom sme narazili na to, čo záhadne zmizlo pod názvom Dolby On. Tento projekt slúži na testovanie aplikácií pre používateľov systému Android. Techcrunch V januári minulého roka oznámil, že Dolby pracuje na zvukovej nahrávke, ktorá bola pridaná pod kódovým menom „234“. Po tom, čo nás to viedlo k presvedčeniu, že Dolby On je takmer hotový produkt, sme o tom nič nepočuli.

Aplikácia Dolby On je zameraná na hudobníkov a tvorcov, ktorí chcú používať hlasový podpis Dolby. Táto aplikácia by mala používateľom systému Android a iOS umožniť rýchle nahrávanie na živé prehrávanie a odosielanie kdekoľvek chcú. Tu sú niektoré z funkcií aplikácie a čo môžu robiť:

 • Nahrávajte hudbu a videá okamžite pomocou výkonnej zvukovej technológie Dolby.
 • Zachyťte ukážky, skúšky, nápady na piesne, riffy, olizuje, texty a ďalšie, to všetko na vašom mobilnom zariadení iOS. Svoju hudbu a videá môžete dokonca vysielať naživo svojim fanúšikom a sledujúcim.
 • Znížte šum na pozadí s pôvodným prínosom Dolby k hudbe: zníženie šumu. Už viac elektriny, zosilňovačov alebo hluku ventilátora.
 • Dynamický ekvalizér Dolby On sa automaticky prispôsobí vašej hudbe a stereofónne zväčšenie rozširuje zvuk z mono, čo vám umožní počuť všetky nástroje.
 • Kompresia a obmedzenia obmedzujú vašu hlasitosť a umožňujú vám vyniknúť na hudobnej platforme. FacebookSoundCloud Instagram, a ďalšie.
 • Používajte špeciálne navrhnuté štýly, napríklad zvukové fotografické filtre, na zafarbenie svojho hlasu alebo hlbšie pomocou ovládacích prvkov rozsahu, basov, výšok a zosilnenia.
 • Viac informácií nájdete na webe Dolby a môžete získať aplikácie pre Android a iOS. Vyzerá to ako dobrý nápad pre hudobníkov a tvorcov, chcem vedieť, či to skutočne zmení a urobte to, čo hovoríte.

  Čo si myslíte o tejto novej aplikácii Dolby? Je to niečo, čo používate? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie alebo na Twitter, Facebook alebo Me.

  * Používame pridružené odkazy, ktoré generujú príjmy a môžu prijímať provízie za nákupy, ktoré sa s nimi uskutočňujú. Prečítajte si viac na našej stránke o vylúčení zodpovednosti.