Dokážete urobiť snímku obrazovky? Instagram Príbehy?

Nachádzate sa v Instagram? Dnes je väčšina ľudí tínedžermi a mladšími dospelými. Instagram spôsobil revolúciu v spôsobe využívania sociálnych médií, čím sa celý koncept stal interaktívnejším. Jednou z jeho hlavných funkcií je Instagram príbehy.

Platnosť vyprší po 24 hodinách; Preto, ak vidíte dobrý príspevok napísaný niekým, mali by ste si určite urobiť snímku obrazovky, ak ju chcete uložiť. Môžete si však urobiť snímku obrazovky Instagram príbehy v roku 2019? Krátka odpoveď znie áno, môžete.

Prečítajte si ďalšie základné informácie a návod, ako snímať snímky obrazovky v IG.

Ako urobiť snímku obrazovky Instagram Príbehy v iPhone

Screenshoty sú veľmi jednoduché Instagram Robí sa to rovnakým spôsobom ako snímka obrazovky na obrazovke. Pretože iPhone X priniesol niektoré zmeny skratiek, pozrime sa na proces snímania obrazovky na telefónoch iPhone X a starších modeloch iPhone.

Ako urobiť snímku obrazovky Instagram príbeh na iPhone X:

  1. Ak chcete nasnímať snímku obrazovky ľubovoľnej položky, vrátane položky Instagram príbehy na iPhone X jednoducho stlačte a podržte súčasne tlačidlá Side a Volume.
  2. Predtým, ako uvoľníte dve tlačidlá súčasne, ich na chvíľu alebo dve držte.
  3. V ľavom dolnom rohu obrazovky sa zobrazí miniatúra snímky obrazovky. Ak chcete snímku obrazovky zdieľať ihneď, dotknite sa jej a podržte. Ak chcete miniatúru zatvoriť, pretiahnite ju.

To je všetko, snímka histórie IG sa uloží do vášho zariadenia iPhone X.

Ako urobiť snímku obrazovky Instagram história na iPhone 8 alebo skôr (táto metóda funguje aj na zariadeniach iPod touch a iPad):

  1. Súčasne stlačte a podržte tlačidlo Home a Side.
  2. Po niekoľkých minútach uvoľnite tlačidlá.
  3. Miniatúra snímania obrazovky sa zobrazí v ľavom dolnom rohu obrazovky. Ak ju chcete zdieľať, dotknite sa jej a podržte. Ak chcete miniatúru zrušiť, jednoducho potiahnite prstom doľava.

Snímku obrazovky nájdete v albume fotogalérie, v priečinku Screenshots. Mali by ste vedieť, že na snímky obrazovky na všetkých zariadeniach so systémom iOS môžete tiež pridať text a kresby. Jednoducho vyberte pridanie kresieb a textu pomocou záložiek.

Ako urobiť snímku obrazovky Instagram Príbehy Android

Je zrejmé, že skôr, ako začnete robiť snímky obrazovky, musíte nahrať Instagram históriu, ktorú chcete najskôr uložiť do telefónu.

ig príbeh

Postupujte podľa pokynov a urobte snímku obrazovky. Telefóny s Androidom však majú veľa výrobcov a tlačidlá snímok obrazovky sa líšia.

Na novších telefónoch s Androidom, napríklad Xiaomi A2 Lite, stlačte a podržte tlačidlo uzamknutia obrazovky. Budete mať možnosti Zakázať, Reštartovať alebo Screenshot. Vyberte snímku obrazovky a získajte miniatúru samotnej snímky obrazovky s možnosťami Zdieľať, Upraviť alebo Odstrániť.

spustenie snímky obrazovky

Miniatúru môžete zahodiť posunutím doľava. Snímka obrazovky sa uloží do fotogalérie, ku ktorej máte prístup v najnovších obrázkoch alebo v priečinku Screenshots.

Staršie telefóny s Androidom mali iný systém snímania obrazovky. Ak chcete urobiť snímku obrazovky, musíte súčasne stlačiť a podržať tlačidlá na zvýšenie a zníženie hlasitosti telefónu.

Ak žiadna z navrhovaných metód nefunguje, prečítajte si používateľskú príručku k telefónu alebo webovú stránku výrobcu, kde sa dozviete, ako snímať snímky obrazovky vášho telefónu.

Sú tam Instagram Oznámenia o snímkach histórie?

Veľmi častou otázkou, ktorú si ľudia kladú, je to, či niekto zistí, že ste urobili snímku svojej histórie. K tomu došlo iba na krátke obdobie, od februára do júna 2018.

Instagram Urobil som niekoľko testov a všeobecné výsledky ukázali, že je lepšie nikomu neoznámiť snímky obrazovky vašich príbehov a príspevkov. Keby si cudzinec urobil snímky z vášho príbehu, pravdepodobne by ste sa necítili dobre spoznať.

Možno je lepšie vedieť. Preto by ste nemali dovoliť, aby vás niekto sledoval Instagram, Na IG môžete sledovať iba osoby, ktorým dôverujete, ale starajte sa aj o typ obsahu, ktorý odovzdáte.

V súčasnosti, v decembri 2019. Instagram neinformuje ľudí o snímkach obrazovky vašej histórie. V budúcnosti sa to môže zmeniť. V dnešnej dobe, Instagram upozorní vás iba na snímky niektorých priamych správ.

Ak sa rozhodnete odoslať priamu správu s chýbajúcim obsahom (videá alebo fotografie), ľudia ju budú môcť naskenovať, ale budete to vedieť. Môžete si však prezerať normálne priame správy bez vedomia druhej osoby.

Niektoré aplikácie tretích strán vás môžu informovať Instagram snímky obrazovky, mali by ste ich však ignorovať a pravdepodobne tieto aplikácie odinštalovať. Tieto aplikácie sú škodlivé a zvyčajne obsahujú škodlivý softvér.

Niektoré príbehy musia byť uložené

Instagram Príbehy sú zábavné a neformálne, niekedy však chcete uložiť príspevky a zobraziť ich neskôr. Môžete to urobiť pomocou jednoduchej snímky obrazovky zariadenia. Týmto spôsobom si môžete vždy uchovávať drahé spomienky na zábavu vo svojej galérii s priateľmi a rodinou.

Skúsili ste už niekedy urobiť snímku obrazovky Instagram story? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.