Dod├ívky smartwatch v Severnej Amerike na─Ćalej rast├║. Apple a Samsung vykazuje ve─żk├ę zisky

Nov├í analytick├í spr├íva ukazuje, ┼że akcept├ícia inteligentn├Żch hodiniek v Severnej Amerike neust├íle rastie.

Dod├ívky smartwatch sa v druhom ┼ítvr┼ąroku 2019 zv├Ż┼íili 7,7 Mili├│ny verzus 5,6 Mili├│ny v druhom ┼ítvr┼ąroku 2018. Pod─ża novej spr├ívy analytickej spolo─Źnosti Canalys, ktor├í ur─Źuje Severn├║ Ameriku, je to najcennej┼í├ş trh na svete pre prenosn├ę p├ísky, hoci druh├Ż z h─żadiska predajn├Żch jednotiek na druhom mieste vo Ve─żkej ─î├şne. ,

Dne┼ín├í spr├íva obsahuje aj vzorku trhov├ęho podielu a dod├ívok od ur─Źit├Żch v├Żrobcov inteligentn├Żch hodiniek. Apple zaznamenali najvy┼í┼í├ş n├írast remitenci├ş z druh├ęho ┼ítvr┼ąroka 2018 do druh├ęho ┼ítvr┼ąroka 2019 v porovnan├ş s rokom 2005 2,2 Mili├│ny v 2,9 Mili├│ny. Spolo─Źnos┼ą Samsung zaznamenala aj zdrav├Ż rast v po─Źte z├ísielok a ich dosiahnutie 0,4 Mili├│ny ro─Źne sa kon─Ź├ş 0,8 Mili├│ny dod├ívok smartwatch v druhom ┼ítvr┼ąroku 2019.

─Äal┼í├ş najlep┼í├ş ─Źlenovia 5 americk├ęho oble─Źenia s├║ Fitbit, ktor├ę bud├║ k dispoz├şcii v druhom ┼ítvr┼ąroku 2019 1,9 Nar├ístli mili├│ny z├ísielok, Garmin, v / bei 0,5 Mili├│ny z├ísielok zost├ívaj├║ stabiln├ę a fos├şlne 0 Oni boli. 3 Mili├│ny z├ísielok v druhom ┼ítvr┼ąroku 2019. Skupina ÔÇ×In├ęÔÇť tie┼ż rastie a kon─Ź├ş sa 1,3 Mili├│ny z├ísielok v druhom ┼ítvr┼ąroku.

ÔÇ×Dod├ívatelia inteligentn├Żch hodiniek sa pribli┼żuj├║ k cie─żu a dosahuj├║ spr├ívnu cenu sp├┤sobom, ktor├Ż stimuluje vysok├Ż dopyt,ÔÇť povedal Canalys Vincent Thielke. ÔÇ×S nov├Żm Samsungom Galaxy Prezrite si zna─Źku na mieste a uk├í┼żte siln├Ż v├Żkon. Cie─żom spolo─Źnosti je vybudova┼ą l├şniu zameran├║ na fyzick├║ zdatnos┼ą Galaxy Pozrite sa na s├ęriu Akt├şvne, ktor├í stoj├ş medzi 200 a 300 dol├írov. ÔÇťÔÇť

Napriek rastu spolo─Źnosti Samsung Apple – na─Ćalej by┼ą l├şdrom na trhu inteligentn├Żch hodiniek a – Apple Watch Nezd├í sa, ┼że by spoma─żoval. Apple zameran├ę na sledovanie kond├şcie Apple WatchAnd, ktor├Ż pr├şde s aktualiz├íciami pre watchOS 6 ktor├Ż predstavil nov├║ funkciu trendu aktivity, ktor├í v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą va┼íu kond├şciu v priebehu ─Źasu. Apple Sleduj├║ sa aj zdravotn├ę funkcie, ako je sledovanie cyklov a zdravie sluchu 6 pridan├ę na zlep┼íenie sledovania v├í┼ího zdravia.

Toto zlep┼íenie spolu s Apple V├Żkonnos┼ą hodiniek a ich hlbok├í integr├ícia do iPhone z nej robia atrakt├şvnu mo┼żnos┼ą pre majite─żov iPhone, ktor├ş maj├║ z├íujem o vstup na trh inteligentn├Żch hodiniek.