Do Stage of Rage 4 podpora krížovky?

Do Stage of Rage 4 podpora krížovky? 1

Po veľmi obľúbenej originálnej verzii Streets of Rage 4 pokračuje v tradícii školských aktivít. Tentoraz sa do celkovej hry pridali niektoré moderné prvky. Mnoho ľudí sa chce postarať o túto hru a skutočnosť, že je k dispozícii na všetkých platformách, Xbox One, PC, Nintendo Switch a dokonca aj Play Station 4, sprístupnite ho všetkým.

Jednou z nových funkcií, ktoré vidíme v tejto iterácii, je multiplayer s možnosťou mať štyroch hráčov v lokálnom pripojení prostredníctvom konzoly alebo dvoch hráčov v online režime. Bolo by pekné pracovať s viac ako dvoma. Členovia online, myslím, že dvaja sú stále lepší ako jeden. Zdá sa pekné, že sa teraz môžeme roztrhať ulicami Wood Oak City s priateľom online. Tu však vyvstáva ďalšia otázka, keď sa domnievame, že online hranie je možné, a hru dostaneme aj na niekoľkých platformách. Môžeme v online režime hrať medzi rôznymi platformami?

Zjednodušene povedané: Nie, nie. Ak budete hrať v jednom Nintendo Switch, potrebujete priateľa, ktorý tiež používa Nintendo Switch hrať hru. Ak používate inú platformu, nemôžete sa pripojiť k hre iného hráča. Ale pre hráčov Xbox a PC existuje riešenie.

zúrivé ulice 4 predstavoval

Ako si môžete zahrať v Streets of Rage 4 s Xbox One a PC?

Keď Streets of Rage 4 bol prepustený a okamžite išiel do herného priechodu Xbox. Xbox Game Pass je k dispozícii pre Xbox aj pre PC. Ak teda používateľ PC používa Game Pass na hranie Streets of Rage 4, a má funkciu šetrenia cloudu, potom môže hrať so svojím priateľom, ktorý hrá hru v konzole Xbox One. Platí to však iba pre používateľov Game Pass a PC prehrávače používajúce Steam nebudú môcť využívať túto funkciu platformy, pretože nie je oficiálne dostupná.

Nintendo Switch a PlayStation 4 hráči odteraz nemajú možnosť hrať s priateľmi na rôznych platformách.

Mnohí radi hrali Streets of Rage 4 online s priateľmi, ale skutočnosť, že je obmedzená na platformu, bola veľmi sklamaná. Niektorí hráči dokonca požiadali vývojárov prostredníctvom e-mailu o zahrnutie podpory platformy prostredníctvom aktualizácie softvéru. Vývojári zatiaľ oficiálne nepovedali nič, takže nevieme, či budú tieto základy počuť alebo nie. Dovtedy sa hráči musia držať priateľov online, ktorí sú na rovnakej platforme.

Ide teda o online platformové hry pre Streets of Rage 4, Ak máte nejaké otázky týkajúce sa tejto hry, komentujte nižšie a dajte nám vedieť. Nezabudnite sa tiež pozrieť na naše ďalšie položky v telefóne iPhone, Windows, Android, Hry a oveľa viac ďalších užitočných informácií.