Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Dlho očakávaný Zaklínač 3 Mod sa zmení na bojové hry spoločnosti Gwent

Dlho očakávaný Zaklínač 3 Mod sa zmení na bojové hry spoločnosti Gwent 1

správy

Toto je počítačový režim pre Zaklínač 3: Wild Hunt, ktorý si pravdepodobne budú chcieť stiahnuť závislíci z pôvodnej mini hry Gwent: Okamžité prepustenie na zariadeniach Nexusmods dnes prepína Heart of Cards cestu Zaklínačov od zabíjania monštier k masteringu kariet. Inštalácia mod zmeny sa každý zápas stretne s hrou Gwent.

Ako popisuje používateľ kreyoo používateľa Nexusmod:

„Keď útočíte na nepriateľa alebo na neho útočí nepriateľ, otvorí sa hra Gwent. Ak vyhráte hru, všetci nepriatelia v rozmedzí 30 jednotiek zomrú. Keď prehráš, zomrieš. “

Kreyoo však tento mod neuznáva úplne, vysvetľuje však, že sa pôvodne začal v roku 2015 a potom ho opustilo DickDangerJustice (plné meno, ak ospravedlníte slovnú hračku). Kreyoo projekt jednoducho dokončil a teraz má svoj dlho očakávaný debut Nexusmods,

Ako vidíte v opise, ste schopní upraviť polomer zabitia, ak chcete, aby výhra ovplyvnila viac alebo menej bojisko.

Nižšie si môžete pozrieť video predstavujúce Hearts of Cards.

Kampaň v hre je evidentne plne hrateľná pomocou Heart of Cards, aj keď som sa ešte sám nesnažil nainštalovať tento mód.

Ak máte záujem vyskúšať mod, ale neviete, ako nainštalovať mody pre Zaklínač 3, vo svojom Zaklínači jednoducho vytvorte priečinok Mods 3 a extrahujte každý stiahnutý súbor do tohto nového umiestnenia. Inštalačné pokyny by ste mali nájsť na väčšine stránok Nexusmods.

Ak chcete zvýšiť úroveň Hearts of Cards na novú úroveň, môžete skúsiť inštaláciu Gwent Plus Plus tiež. Tento režim vyvažuje hru a dodáva nové karty príjemné pre voľný čas. Je to vynikajúce.

V súvisiacich správach spoločnosti Gwent, CD Projekt Red nedávno ohlásil verziu beta systému Android pre svoju hru na viacnásobné kartové hry.