Dlho o─Źak├ívan├í zrkadlov├í kamera od spolo─Źnosti Sony m├┤┼że dosiahnu┼ą …

Fotoapar├ít spolo─Źnosti Sony bol v poslednej dobe ve─żmi zanepr├ízdnen├Ż; Spolo─Źnos┼ą nielen ozn├ímila nov├Ż Alpha A7R IV v j├║li, ale zrkadlov├Ż fotoapar├ít A6600 a APS-C A6100 sa pripojili k linke Sony len pred t├Ż┼żd┼łom.

Nov├Ż k├│d fotoapar├ítu od spolo─Źnosti Sony, ktor├Ż bol prv├Żkr├ít objaven├Ż za─Źiatkom augusta a ned├ívno objaven├Ż na japonskej webovej str├ínke Nokishita (ktor├í obsahuje v┼íetky v s├║─Źasnosti zn├íme modely fotoapar├ítov), ÔÇőÔÇőm├í v┼íak fotografick├Ż svet, ktor├Ż ┼ípekuluje o tom, ─Źi japonsk├Ż elektronick├Ż gigant v najbli┼ż┼íej bud├║cnosti odhal├ş ─Ćal┼íieho fotografa.

Jedin├ę inform├ície, ktor├ę m├íme doteraz o WW942015, s├║ to, ┼że je to nov├í kamera Alpha s podporou bezdr├┤tovej frekvencie od 5 Toto ─Ź├şslo modelu nezodpoved├í ┼żiadnej z kamier v s├║─Źasnej stajne spolo─Źnosti Sony a zdroje hovoria spolo─Źnosti Sony Alpha Rumors, ┼że mo┼żn├Żm nov├Żm strelcom bude ÔÇ×full-frameÔÇť model, ktor├Ż je ÔÇ×ve─żk├ŻÔÇť.

Hovor├ş sa tie┼ż o tom, ┼że ozn├ímenie sa uskuto─Źn├ş ÔÇ×─ŹoskoroÔÇť, zatia─ż ─Źo odha─żuje, ┼że spolo─Źnos┼ą Sony usporiada v septembri dve tla─Źov├ę konferencie.

Pod─ża inform├íci├ş, ktor├ę dostala spolo─Źnos┼ą Sony Alpha Rumors, sa druh├í tla─Źov├í konferencia konala 13. septembra, ktor├í sa bude vysiela┼ą na┼żivo z IBC Show (Medzin├írodn├Ż dohovor o vysielan├ş), ke─Ć Sony odhal├ş, ─Źo by mohlo by┼ą Alpha A7S III. Vzh─żadom na to, ┼że Alpha A7S II bola ohl├ísen├í na v├Żstave IBC v roku 2015, existuje skuto─Źn├í mo┼żnos┼ą, ┼że je to pravda.

Zdroj uviedol spolo─Źnosti Sony Alpha Rumors, ┼że ÔÇ×vyhl├ísenie A9 II mus├ş by┼ą na─Źasovan├ę. 1-2 t├Ż┼żde┼ł ÔÇť, m├í fotoapar├ít 33-36MP senzor aÔÇ× ├║┼żasn├ę ┼ípecifik├ície ÔÇť.

Aktualiz├ície A7S II a A9 s├║ u┼ż d├ívno oneskoren├ę, ale fan├║┼íikovia Sony maj├║ z├íujem vidie┼ą A7S III u┼ż dlho. Nech sa stane ─Źoko─żvek, ak je v tejto spr├íve pravda, nemus├şme dlho ─Źaka┼ą, aby sme zistili, ─Źo presne spolo─Źnos┼ą Sony var├ş.