Dizajn Xiaomi Mi 10 a Mi…

Oficiálny dizajn xiaomi mi 10

UPGRADE: už boli predstavené, skontrolujte tu všetky vlastnosti Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro.

Mi 10, vlajková loď Xiaomi, vzbudzuje pred uvedením na trh veľa očakávaní. Toto je bezpochyby jedno z najočakávanejších vydaní pre tento rok 2020. A tentoraz Dizajn Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro je filtrovaný.

Všetko nasvedčuje tomu, že Mi 10 a Mi 10 Pro budú oficiálne predstavené 13. februára. Spoločnosť Xiaomi zrejme usporiada živú online konferenciu, aby svetu ukázala svoje nové dve beštie.

Pôjde o Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro

dizajn úniku my 10

Na Weibo Unikli nové obrázky odhaľujúce dizajn prednej a zadnej časti nových vlajkových lodí. Ak by ste chceli mať predstavu o tom, ako bude tento nový mobil vyzerať, fotografia na týchto riadkoch to jasne ukazuje.

Ukazujú to nové uniknuté obrázky dva Mi 10 s mierne odlišnými fotografickými rezmi. Zeleným variantom, ktorý má menej fotoaparátov, sa zdá byť Xiaomi Mi 10. Na druhej strane modrý model by mohol byť Xiaomi Mi 10 Pro, keďže má prídavný fotoaparát.

Mi 10 príde s tromi šošovkami, ktoré sú naskladané dohromady, samostatne umiestnený štvrtý senzor a LED blesk. Pokiaľ ide o Mi 10 Pro, zdá sa, že má ďalší snímač medzi druhou a treťou šošovkou.

Podľa niekoľkých nedávnych správ bude Mi 10 vybavený 108 MP hlavnou šošovkou. Tiež čínsky text na promo obrázku prezrádza, že bude poháňaný procesorom Snapdragon 865 ktorý príde s funkciami fotoaparátu, ako je schopnosť nahrávať v rozlíšení 8K a 50x hybridný zoom.

Je tiež potrebné zdôrazniť, že sa zdá Mi 10 aj Mi 10 Pro by mohli mať rovnaký typ obrazovky. Úniky odhaľujú zakrivenú obrazovku s otvorom v ľavom hornom rohu oboch telefónov. To je obklopené nápadnými tenkými rámami. Špekuluje sa, že displej série Mi 10 bude podporovať obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Okrem toho bude mať integrovaný snímač odtlačkov prstov.

Séria MI 10 by mohla prísť s niektorými zaujímavými špecifikáciami, ako je LPPDR5 RAM a Wi-Fi 6. Očakáva sa, že Mi 10 Pro bude schopný podporovať 66W rýchle nabíjanie zatiaľ čo Mi 10 mohol prísť s rýchlym nabíjaním 30W.

A čo sa týka ceny, všetko tomu nasvedčuje Mobily radu Mi 10 by mohli stáť od 455 do 652 eur. Nech je to akokoľvek, budeme si musieť počkať na oficiálne oznámenie Xiaomi, aby sme s istotou vedeli, aké budú tieto nové zariadenia.

Chceli by ste mať jednu z týchto šeliem vo svojej moci?

Zdroj | Gizmochina