Dizajn LG G8X ThinQ vykazuje zauj├şmav├║ zmenu dizajnu.

LG G8X ThinQ Mohlo sa to ozn├ími┼ą pred menej ako ┼íiestimi mesiacmi, ale nezabr├ínilo to miestnej samospr├íve v pr├şprave a Posledn├í verzia bola uveden├í na IFA 2019.

O tejto lodi sa v s├║─Źasnosti vie m├ílo, utajovan├ę skuto─Źnosti Steve Hemmerstof pr├íve odhalil, ako vyzer├í lo─Ć.

Rozl├║─Źte sa s h├í─Źikmi a vonku

Ke─Ć sa za─Źnete pozera┼ą na predn├Ż panel smartf├│nu, spolo─Źnos┼ą LG sa pravdepodobne pripravuje Dizajnov├ę zmeny s├║ ve─żmi d├┤le┼żit├ę. ─Źo bude pravdepodobne ve─ża fan├║┼íikov LG.

Pre─Ź s├║ ┼íiroko├║hl├ę z├írezy zdobiace G7 ThinQ a G8 ThinQ a naopak, existuj├║ alternat├şvy vo forme nov├Żch vodn├Żch kvapiek, ktor├ę dr┼żia lobby.

V tejto f├íze nie je jasn├ę, ─Źi existuj├║ nejak├ę pl├ínovan├ę aktualiz├ície senzora narcistick├ŻNov├ę usporiadanie v┼íak m├í samozrejme svoje nev├Żhody. Najm├Ą nedostatok oblast├ş v dr├í┼żke znamen├í, ┼że nie je miesto pre najnov┼íiu 3D kameru G8 ThinQ, ktor├í umo┼ż┼łuje bezpe─Źn├ę uzamykanie tv├íre a pohyby ÔÇ×Air MotionÔÇť.

─Äal┼í├şm pozoruhodn├Żm detailom je v├Ą─Ź┼íia mrie┼żka reproduktora pozd─║┼ż okraja hlin├şkov├ęho r├ímu, ─Źo nakoniec ukazuje, ┼że technol├│gia LG Sound-on-Display bola odstr├ínen├í.

Viac koment├írov k prednej ─Źasti LG G8X ThinQ je takmer toto┼żn├ę s ├║spe┼ín├Żm modelom. Pokia─ż ide o ve─żkos┼ą smartf├│nu a obrazovky, l├ítky Hemmer odpor├║─Źaj├║ ve─żkos┼ą 159,3 x 75,8 x 8,5 mm a m├í obrazovku 60,35 palca.

Ako pr├şklad, G8 ThinQ m├í panel 6,1 palca a ove─ża men┼íie (151,9 x 71,8 x 8,4 mm). Spolo─Źnos┼ą LG ost├íva vern├í nastaveniu dvoch kamier.

Napriek zmie┼íanej v├┤le, ktor├║ spolo─Źnos┼ą LG dostala vo febru├íri z d├┤vodu ch├Żbaj├║cej in┼ítal├ície troch kamier na modeli LG G8 ThinQ, juhok├│rejsk├í spolo─Źnos┼ą na─Ćalej dr┼ż├ş zbrane a ├║dajne dokon─Źila in┼ítal├íciu modelu G8X. Dvojit├í kamera

Op├Ą┼ą neboli hl├ísen├ę ┼żiadne skuto─Źn├ę aktualiz├ície sn├şma─Źov, ale neboli vykonan├ę ┼żiadne vidite─żn├ę zmeny. To zah┼Ľ┼ła n├ívrat toho, ─Źo sa zd├í by┼ą syst├ęmami laser s automatick├Żm zaostrovan├şm a odstr├ínenie krytu sklenen├ęho disku, ktor├Ż predt├Żm sp├íjal tieto dva senzory so samostatnou kamerou, je teda podobn├ę dizajnu LG V50 ThinQ.

Zadn├í strana LG G8X ThinQ by mala na spodnej ─Źasti obsahova┼ą logo zna─Źky, aj ke─Ć, ako si m├┤┼żete v┼íimn├║┼ą, u┼ż neexistuje skener odtla─Źkov prstov. Je to preto, ┼że t├íto konkr├ętna vlajkov├í lo─Ć prijme mo┼żnosti na obrazovke.

Vykonan├şm extern├Żch nastaven├ş na tomto smartf├│ne sa nach├ídza prep├şna─Ź na pravej strane, dve tla─Źidl├í ovl├ídania hlasitosti na─żavo a tla─Źidlo Google Assistant konkr├ętne ni┼ż┼íie.

V spodnej ─Źasti smartf├│nu je tie┼ż port USB-C, mikrof├│n, konektor pre sl├║chadl├í 3, 5 mm a reproduktory, zatia─ż ─Źo horn├Ż je ─Ćal┼í├ş stojan na mikrof├│n.

Procesor LG G8X ThinQ, ├║lo┼żn├Ż priestor a ─Ćal┼íie

Preto┼że sa o─Źak├íva, ┼że tento smartf├│n nahrad├ş ThinQ G8, o─Źak├íva sa debutovanie Qualcomm Snapdragon 855 alebo 855 Plus v ┼łom, Toto m├┤┼że by┼ą sprev├ídzan├ę 6 GB RAM a 128 GB Intern├Ż ukladac├ş priestor je mo┼żn├ę roz┼í├şri┼ą, hoci sa aktualizuje na 8 GB RAM je tie┼ż mo┼żn├í.

O─Źak├íva sa, ┼że LG G8X ThinQ bude debutova┼ą so syst├ęmom Android 9 Empanadas u┼ż bol nain┼ítalovan├Ż spolu s vlastn├Żmi prekrytiami spolo─Źnosti. O─Źak├íva sa aktualiz├ícia pre syst├ęm Android 10 Q, ale spolo─Źnos┼ą LG nem├í z h─żadiska aktualiz├íci├ş softv├ęru spr├ívny z├íznam, tak┼że je nepravdepodobn├ę, ┼że bude spusten├í do roku 2020.

Nasledujte n├ís Facebook alebo sa prihl├ísi┼ą Twitter upozorni┼ą na posledn├║ hodinu, alebo ak ste ju nain┼ítalovali Telegram z n├í┼ího ofici├ílneho kan├íla Nenechajte si ujs┼ą ni─Ź, ─Źo zverej┼łujeme.