Dizajn LG G8X ThinQ ukazuje zauj├şmav├║ zmenu dizajnu.

LG G8X ThinQ Mohlo sa to ozn├ími┼ą pred menej ako ┼íiestimi mesiacmi, ale to nebr├ínilo miestnej samospr├íve v pr├şprave a Najnov┼íia verzia debutova┼ą na ve─żtrhu IFA 2019.

V s├║─Źasnosti je m├ílo zn├íme o tom, ─Źo t├íto lo─Ć pon├║kne utajovan├ę skuto─Źnosti Steve Hemmerstoffer pr├íve odhalil, ako vyzer├í lo─Ć.

Rozl├║─Źte sa so z├írezmi a vonku

Ke─Ć sa za─Źnete pozera┼ą na predn├Ż panel smartf├│nu, zd├í sa, ┼że sa spolo─Źnos┼ą LG pripravuje Dizajnov├ę zmeny s├║ ve─żmi d├┤le┼żit├ę. ─Źo bude pravdepodobne ve─ża fan├║┼íikov LG.

Pre─Ź s├║ ┼íirok├ę z├írezy, ktor├ę zdobia G7 ThinQ a G8 ThinQ, a naopak, existuj├║ alternat├şvy vo forme nov├Żch kvapiek vody, ktor├ę vyhovuj├║ lobby.

V tejto f├íze nie je jasn├ę, ─Źi s├║ napl├ínovan├ę aktualiz├ície senzora narcistick├Ż ─ŹlovekTento nov├Ż dizajn v┼íak m├í samozrejme svoje nev├Żhody. Najm├Ą nedostatok oblast├ş so z├írezmi znamen├í, ┼że pre kamerov├Ż syst├ęm G8 ThinQ 3D nie je miesto, ktor├ę umo┼ż┼łuje bezpe─Źn├ę uzamykanie tv├íre a pohyb ÔÇ×Air MotionÔÇť.

─Äal┼í├şm pozoruhodn├Żm detailom je v├Ą─Ź┼íia mrie┼żka reproduktora pozd─║┼ż okraja hlin├şkov├ęho r├ímu, ─Źo nakoniec ukazuje, ┼że technol├│gia LG Sound-on-Display bola odstr├ínen├í.

Viac koment├írov je, ┼że predn├í ─Źas┼ą LG G8X ThinQ je takmer identick├í s ├║spe┼ín├Żm modelom. Pokia─ż ide o ve─żkos┼ą smartf├│nu a obrazovky, spolo─Źnos┼ą Hemmerstoffer odpor├║─Źa ve─żkos┼ą 159,3 x 75,8 x 8,5 mm a m├í obrazovku 60,35 palca.

Pre inform├íciu, G8 ThinQ m├í panel 6,1 palce a ove─ża men┼íie (151,9 x 71,8 x 8,4 mm). Spolo─Źnos┼ą LG ost├íva vern├í zostave dvoch fotoapar├ítov.

Napriek zmie┼íanej v├┤le, ktor├║ spolo─Źnos┼ą LG dostala vo febru├íri z d├┤vodu ch├Żbaj├║ceho nastavenia troch kamier na modeli LG G8 ThinQ, juhok├│rejsk├í spolo─Źnos┼ą na─Ćalej dr┼ż├ş zbrane a ├║dajne dokon─Źila model G8X nastaven├şm. Du├ílny fotoapar├ít

Op├Ą┼ą neboli hl├ísen├ę ┼żiadne skuto─Źn├ę aktualiz├ície sn├şma─Źov, ale boli uroben├ę niektor├ę vidite─żn├ę zmeny. To zah┼Ľ┼ła n├ívrat toho, ─Źo sa zd├í by┼ą syst├ęmom laser s automatick├Żm zaostrovan├şm a sn├şmanie krytu kamery zo sklenenej platne, ktor├Ż predt├Żm sp├íjal tieto dva senzory so samostatnou kamerou, sa podob├í dizajnu LG V50 ThinQ.

Zadn├í strana LG G8X ThinQ by mala na spodnej strane obsahova┼ą logo zna─Źky, aj ke─Ć, ako si m├┤┼żete v┼íimn├║┼ą, u┼ż neexistuje skener odtla─Źkov prstov. Je to preto, ┼że t├íto ┼ípeci├ílna vlajkov├í lo─Ć prijme na obrazovke alternat├şvy.

Po dokon─Źen├ş extern├Żch nastaven├ş tohto smartf├│nu bude na pravej strane vyp├şna─Ź, na ─żavej strane dve tla─Źidl├í ovl├ídania hlasitosti a tla─Źidlo Google Assistant konkr├ętne ni┼ż┼íie.

Spodn├í ─Źas┼ą smartf├│nu obsahuje tie┼ż port USB-C, mikrof├│n a konektor pre sl├║chadl├í 3, 5 mm a reproduktory, zatia─ż ─Źo horn├í ─Źas┼ą je ─Ćal┼í├ş stojan na mikrof├│n.

Procesor LG G8X ThinQ, ├║lo┼żn├Ż priestor a ─Ćal┼íie

Preto┼że sa o─Źak├íva, ┼że tento smartf├│n nahrad├ş ThinQ G8, o─Źak├íva sa, ┼że bude debutova┼ą Qualcomm Snapdragon 855 alebo 855 Plus v ┼łom, M├┤┼że to by┼ą sprev├ídzan├ę 6 GB RAM a 128 GB Intern├Ż ukladac├ş priestor je mo┼żn├ę roz┼í├şri┼ą, hoci sa aktualizuje na 8 GB RAM je tie┼ż mo┼żn├í.

O─Źak├íva sa, ┼że LG G8X ThinQ bude debutova┼ą so syst├ęmom Android 9 Empanady, ktor├ę s├║ u┼ż nain┼ítalovan├ę spolu s vlastn├Żmi prekrytiami spolo─Źnosti. O─Źak├íva sa aktualiz├ícia pre Android 10 Q, ale spolo─Źnos┼ą LG nem├í spr├ívne z├íznamy, pokia─ż ide o aktualiz├ície softv├ęru, tak┼że je nepravdepodobn├ę, ┼że sa bude zav├ídza┼ą do roku 2020.

Nasledujte n├ís Facebook alebo prihl├ísi┼ą Twitter upozorni┼ą na posledn├║ hodinu, alebo ak ste ju nain┼ítalovali Telegram z n├í┼ího ofici├ílneho kan├íla Nenechajte si ujs┼ą ni─Ź, ─Źo zverej┼łujeme.