Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Dizajn Huawei P40 odhalen├Ż v praktick├Żch obr├ízkoch uniknut├ęho prototypu

Dizajn Huawei P40 odhalen├Ż v praktick├Żch obr├ízkoch uniknut├ęho prototypu 1

Spolo─Źnos┼ą Huawei pl├ínuje na konci tohto mesiaca debutova┼ą so svojou ─Ćal┼íou vlajkovou lo─Ćou P40. Spr├íva v┼íak u┼ż zdie─ża praktick├ę sn├şmky prototypu P40.

Spolo─Źnos┼ą DigitalTrends z├şskala prototyp prototypu, hoci nedok├ízala otestova┼ą softv├ęr a fotoapar├íty telef├│nu ani uk├íza┼ą obrazovku. V skuto─Źnosti spr├íva tie┼ż nedok├ízala potvrdi┼ą ┼żiadne funkcie a ┼ípecifik├ície telef├│nu. Tak┼że sme sa v podstate len pozerali na dizajn v tomto ├║niku.

Model Huawei P40 m├í ├║dajne rovnak├ę rozmery ako minul├Ż rok P30 Pro, hoci je o nie─Źo hrub┼í├ş. M├í tie┼ż zakriven├ę sklenen├ę telo so zaoblen├Żm displejom a zaoblen├Żmi rohmi a reflexn├║ leskl├║ farbu. Zadn├í strana telef├│nu sa tie┼ż zbal├ş. nastavenie trojit├ęho fotoapar├ítu, ktor├Ż obsahuje periskop, ultra┼íirok├Ż objekt├şv a hlavn├Ż fotoapar├ít s rozl├ş┼íen├şm 52 megapixelov. Na boku je tie┼ż sn├şma─Ź ToF na mapovanie h─║bky, blesk a mikrof├│n.

Medzi ─Ćal┼íie funkcie patr├ş tla─Źidl├í fyzickej hlasitosti a nap├íjania, port typu C a mrie┼żka reproduktora. Nie je konektor pre sl├║chadl├í. ─Äal┼íie inform├ície o ├║nikoch a obr├ízkoch Huawei P40 a dokonca P40 Pro n├íjdete v t├ęme Hovoriace vreckov├ę vl├íkna tu.

Dizajn Huawei P40 odhalen├Ż v praktick├Żch obr├ízkoch uniknut├ęho prototypu 2

Huawei potvrdila, ┼że s├ęria P40 bude vyhl├ísen├í 26. marca na podujat├ş v Par├ş┼żi. Potvrdenie pri┼ílo priamo od Richarda Yu, gener├ílneho riadite─ża spolo─Źnosti Huawei Business Group, po─Źas hlavnej my┼ílienky spolo─Źnosti MWC 2020.