Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Div├şzia 2 Warlords of New York ─îas vydania a odhalen├í ve─żkos┼ą aktualiz├íci├ş

Div├şzia 2 Warlords of New York ─îas vydania a odhalen├í ve─żkos┼ą aktualiz├íci├ş 1

Ako Div├şzia 2 Zameriava sa na druh├Ż rok svojho obsahu, v├Żvoj├ír Ubisoft predstavil pl├íny na nov├Ż DLC. Nadch├ídzaj├║ci roz┼íiruj├║ci bal├şk Warlords of New York od┼ítartuje bud├║ci t├Ż┼żde┼ł hr├í─Źov do kultov├ęho americk├ęho mesta.

Ubisoft poznamen├íva, ┼że Warlords z New Yorku bude zverejnen├Ż spolu s aktualiz├íciou n├ízvu 8 2. marca na po─Ź├şta─Źi a 3. marca na konzol├ích. Po a 2,5 V pondelok trvaj├║ce hodinov├ę udr┼żiavacie obdobie bud├║ ma┼ą hr├í─Źi PC na celom svete pr├şstup k aktualiz├ícii obsahu. Pou┼ż├şvatelia konzoly dostan├║ rovnak├║ aktualiz├íciu nasleduj├║ci de┼ł 3. marca.

Pokia─ż ide o ve─żkos┼ą aktualiz├ície, Hracia stanica 4 pou┼ż├şvatelia bud├║ ─Źeli┼ą najv├Ą─Ź┼íej ve─żkosti s├║boru na stiahnutie. Ubisoft tvrd├ş, ┼że nov├í digit├ílna in┼ítal├ícia si bude vy┼żadova┼ą stiahnutie 115 GBa a 14 GB aktualizova┼ą pre t├Żch, ktor├ş maj├║ aktu├ílne inform├ície o oprav├ích. Xbox One pou┼ż├şvatelia, ktor├ş maj├║ aktualiz├íciu n├ízvu 7 u┼ż nain┼ítalovan├ę bude tie┼ż potrebn├ę stiahnu┼ą 60 GB aktualizova┼ą,

Po spusten├ş opravy sa Pou┼ż├şvatelia PC Ak sa chyst├íte na nov├║ in┼ítal├íciu digit├ílneho disku alebo disku, budete si ju musie┼ą stiahnu┼ą 60 GB, Hr├í─Źi, ktor├ş s├║ u┼ż v obraze, to dok├í┼żu zn├ş┼żi┼ą 42 GB, Bohu┼żia─ż, ned├┤jde k ┼żiadnemu predbe┼żn├ęmu na─Ź├ştaniu, ako o─Źak├ívali mnoh├ş hr├í─Źi.

Ak ste prem├Ż┼í─żali o jeho vyzdvihnut├ş, Div├şzia 2 bude hra┼ą zadarmo cez v├şkend. Okrem toho Ubisoft zn├ş┼żil cenu z├íkladnej hry na $3, T├íto verzia nezah┼Ľ┼ła Warlordov z New Yorku; za to budete musie┼ą k├║pi┼ą DLC za 30 dol├írov.

Predobjedn├ívky pre DLC s├║ v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii na Xbox One a PC cez Ubisoft Store a Epic Games Store. Zak├║penie expanzie pred 3. apr├şlom opr├ív┼łuje kupuj├║cich na bonusy, ako je napr├şklad jedine─Źn├í zbra┼ł Enforcer Shotgun, policajn├í kozmetika s tematikou New York a zv├Ż┼íenie ├║rovne. Posledn├Ż z nich bude obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├Ż, preto┼że nov├Ż DLC zvy┼íuje hranicu ├║rovne hry na 40.