Divi Builder, Beaver Builder alebo Elementor – na porovnanie

Ak ste už vytvorili lokalitu WordPress alebo uvažujete o jej vytvorení, možno ste už o týchto hovoroch počuli. OK samozrejme! Teraz ste v móde. Ale tu je to: Ktorý z nich je najlepší? V tomto článku to objasníme Porovnanie Divi Builder, Beaver Builder a Elementor.

Najprv na vás čaká mnoho ďalších nastavení v kreatívnej oblasti webu. Existujú WPBakery Page Builder, SiteOrigin Page Builder, Brizy a pravdepodobne tucet ďalších nástrojov, ktoré zostávajú mimo radaru. Tak prečo nechať všetkých a zamerať sa iba na Divi Builder, Beaver Builder a Elementor?

Odpoveď je jednoduchá: vy ste tí traja. Sú najobľúbenejšími doplnkami na vytváranie stránok na trhu, pričom najdôležitejšie tímy sú za nimi a pravdepodobne najviac času na ich vývoj.

Čo to znamená, je jednoduché: hoci väčšina špecializovaných vývojárov má tu a tam jedinečné vlastnosti, ktoré ich robia zaujímavými, dostanete „kompletný balík“ iba s jedným z troch veľkých: Divi Builder, Beaver Builder alebo Elementor.

Ale ktorý je najlepší? Poďme zistiť!

Toto porovnanie sa zameriava na niekoľko dôležitých aspektov:

 • uľahčiťTo je celé miesto predaja, však? Inými slovami, ak by ste poznali kód, nepotrebovali by ste generátor.
 • Moduly obsahu, Textové bloky, obrázkové bloky, tlačidlá atď. Poďme porovnať, ktorý z týchto troch je tu uvedený, a ponúknuť viac.
 • Šablóny pripravené na použitie, Je zábavné vytvárať stránky od nuly … ak máte čas. Inak sú šablóny užitočné. Dobrý stavitelia ich musia ponúknuť.
 • náboj! Načítava sa vaša webová stránka pomalšie, keď je povolený doplnok Builder? Skontrolujme to.
 • Čo sa stane, ak vypnete doplnok?Niektorí návrhári to zvládajú dobre, čo znamená, že stránky vyzerajú dobre. Niektoré nie sú také elegantné.
 • CenaJasný. Tiež, ako sa rozhodnúť. ?
 • Začnime.

  Divi Builder, Beaver Builder, Elementor: Porovnávané

  Po prvé, základy! Ako už možno viete, pod kapotou sú doplnky Divi Builder, Beaver Builder a Elementor WordPress.

  Najdôležitejšia vec, ktorú títo traja musia ponúknuť, je to, že uľahčujú vytváranie vlastných príspevkov a štruktúr. Hovorím o typoch dizajnu, ktoré siahajú ďaleko za to, čo vám umožňuje vaša téma. Môžete vytvárať vstupné stránky, vlastné stránky, predajné stránky … naozaj čokoľvek.

  Poďme sa dostať k veci za chvíľu, ale najskôr tu je stručná súhrnná tabuľka, ak ste v zhone:

  Divi Builder Beaver Builder Elementor
  cena 89 dolárov, 249 dolárov zadarmo, 99 dolárov, 199 dolárov, 399 dolárov zadarmo, 49 dolárov, 99 dolárov, 199 dolárov
  uľahčiť 4/ /5 4,8 / / 5 5/ /5
  Moduly obsahu ~ 45 ~ 30 ~ 60
  Šablóny stránok ~ 370 ~ 30 ~ 140
  Účinky zaťaženia času + 27% + 37% + 28%
  Ak zakážete Koreň koreňového kódu Dobrá štruktúra stránky je zachovaná. Dobrá štruktúra stránky je zachovaná.
  VŠEOBECNE # 3 # 2 # 1

  Úplné porovnanie:

  1, Jednoduché použitie

  Inštalácia ako prvá. Nie sú tu žiadne prekvapenia: Divi Builder, Beaver Builder a Elementor sú nainštalované ako akýkoľvek iný doplnok WordPress.

  Po dokončení inštalácie sa budú môcť všetci traja stavitelia okamžite spustiť. Všetky sa však dodávajú so samostatnými inštalačnými stránkami na dashboarde WordPress. Na použitie generátora nemusíte túto konfiguráciu zadávať. Všetci sú …

  Bonusové body idú do Beaver Builderu, ktorý má špeciálny vnútorný panel, ktorý vám umožní udržiavať krok s generátorom a jeho hlavnými prvkami.

  Tu nájdete viac informácií o ľahkom používaní jednotlivých dizajnérov:

  1.1Beaver Builder

  Prejdite na stránky → Pridať nové a začnite používať Beaver Builder. Uvidíte novú sekciu:

  Povoliť bobra

  Po kliknutí na toto tlačidlo sa spustí užívateľské rozhranie Beaver Builder a môžete začať pracovať s doplnkom.

  Obraz na plátno Beaver Builder

  Jediným problémom, ktorému tu čelíte, je to, že vás môže obmedziť oblasť obrazovky, kde môžete pracovať na snímanom objekte. Inými slovami, ak pre vašu tému nie je k dispozícii šablóna stránky na celú obrazovku, nebudete môcť vytvárať rozloženia na celú obrazovku. Beaver Builder neobsahuje prázdny model pripravený na použitie.

  Okrem tohto problému ponúka Beaver Builder veľmi intuitívny celkový zážitok. Môžete presunúť položky z bočného panela, umiestniť ich na hlavnú obrazovku a voľne ich upravovať a meniť ich veľkosť.

  Ukážka použitia Beaver Builder

  Ak chcete umiestniť nový blok na stránke, stačí kliknúť na znamienko “+” v pravom hornom rohu obrazovky a vyberte položku.

  Beaver plus

  Pomocou tohto tlačidla „+“ môžete tiež pridať nové riadky alebo dokonca úplné šablóny pripravené na použitie a použiť ich ako východiskový bod.

  Zakaždým, keď kliknete na položku na stránke, zobrazí sa kontextové okno s nastaveniami dostupnými pre túto položku. Celý text môžete tiež upraviť kliknutím na blok a jeho zadaním.

  Vo všeobecnosti je Beaver Builder veľmi intuitívny. Keď uvidíte skutočný živý náhľad stránky, na ktorej pracujete, je úplne jasné, čo robiť a ako dosiahnuť požadovaný efekt.

  1.2Divi Builder

  Prejdite na stránky → Pridať nové a začnite používať Divi Builder. K dispozícii je nové šťavnaté tlačidlo:

  Použite Divi Builder

  Po kliknutí naň sa spustí Divi Builder, ale iba na polceste.

  Čo tým myslím: keď kliknete na tlačidlo, uvidíte toto:

  stredná cibuľová divi

  Je to iba užitočný spôsob vytvárania stránok. To, čo vidíte, je nejaký druh rozhrania, ak to má zmysel. Aj keď nahrádza štandardné používateľské rozhranie programu WordPress a umožňuje vám umiestniť viac blokov stránok na jeden riadok, v konečnom dôsledku nevidíte konečný výsledok svojej práce.

  Domnievam sa, že tento spôsob práce môže byť užitočný, pokiaľ ide o veľmi dlhú a komplikovanú stránku a chcete vidieť veci iba voľným okom. Avšak pre vaše každodenné potreby vytvárania stránok je najlepšie využiť výhody „kompletného“ zážitku Divi Builderu.

  Kliknite na tlačidlo Použiť vizuálny nástroj. Tým sa dostanete na úplne nový panel, presne to, čo vidíte.

  Rozhranie Divi Builder bolo navrhnuté od začiatku, aby vás viedlo krokmi potrebnými na vytvorenie atraktívnej stránky.

  Najprv Divi Builder ponúka tri možnosti: vytvoriť od nuly, vybrať preddefinované rozloženie alebo naklonovať existujúcu stránku. Toto je priateľský pomocník a zvýši sa vaša počiatočná interakcia s dizajnérom.

  Divízie výberu staviteľa

  Ak pracujete na stránke od nuly, môžete si vybrať, aký typ riadku chcete na stránku umiestniť a ktoré moduly chcete do tohto riadku zahrnúť.

  Prázdne plátno divi

  To všetko je takmer rovnako ľahké pochopiť ako v Beaver Builder. Pochopiteľne si uvedomujem, že veľa z toho vyplýva z osobných preferencií, ale užívateľské rozhranie Divi Builder vyzerá trochu mätúce.

  Pozrite sa na tento obrázok obrazovky a zistite, čo tým myslím:

  Podivné tlačidlá Divi Builder

  Vidíte tri samostatné tlačidlá „+“, z ktorých každé robí niečo iné. Jedna je pre sekcie, druhá pre riadky a posledná pre moduly obsahu.

  (Poznámka: Ak chcete vytvoriť stránku Divi Builder, musíte najprv vytvoriť tieto oddiely, prilepiť ich a nakoniec vložiť osobu do riadkov.)

  Ale pokiaľ ide o úpravu samotného obsahu, všetko je veľmi intuitívne. Stačí kliknúť na tému, ktorú chcete upraviť, a urobiť, čo chcete, zadať alebo upraviť ďalšie parametre.

  Divi použitie dema

  Divi Builder sa všeobecne ľahko používa každý deň, ale na začiatku je trochu ťažšie začať.

  Podobne ako v prípade Beaver Builder, Divi Builder nemôže vytvoriť skutočné rozloženie na celej obrazovke, ak jeho prvok neobsahuje „prázdnu“ šablónu stránky. Divi Builder neobsahuje žiadne šablóny stránok; preto ste obmedzení pracovným priestorom dostupným pre vašu tému.

  (Zo staviteľov tu prichádza iba Elementor s vlastnou šablónou lesklej stránky.)

  1.3Elementor

  Môžete vytvoriť pomocou Elementoru tak, že prejdete na Stránky → Pridať nové a potom kliknete na veľké tlačidlo „Upraviť pomocou Elementoru“.

  Elementorknap

  Po dokončení prejdete na vlastné používateľské rozhranie spoločnosti Elementor.

  Používateľské rozhranie prvku

  Zatiaľ čo Divi Builder a Beaver Builder si zvolia rozhranie „len pre prípad“, musíte kliknúť na niečo, aby ste videli dostupné možnosti alebo moduly obsahu, Elementor zobrazuje všetko v klasickom rozložení bočného panela obrazovky.

  Iba dve tlačidlá viditeľné v strede označujú presne to, čo môžete urobiť: „Pridať nový odsek“ alebo „Pridať šablónu“.

  Ručné vytvorenie návrhu je veľmi intuitívne. Po kliknutí na hlavné tlačidlo „Pridať nový odsek“ sa zobrazí niekoľko všeobecných štruktúr na základe požadovaného počtu stĺpcov. Po výbere tejto možnosti môžete presunúť moduly obsahu.

  Elementorbrugsdemo

  Vaša práca s Elementor:

  1. Rozbaľte akýkoľvek modul obsahu a umiestnite ho tam, kde ho potrebujete.
  2. Kliknite na tento modul a prispôsobte ho pomocou jednotlivých záložiek konfigurácie: Obsah, Štýl, Rozšírené.

  Elementor Guides

  Karta modulu sa zaoberá všetkým, čo súvisí s tým, čo je vnútri / vnútri zadaného prvku obsahu. Ak máte čo do činenia s titulom, môžete sem uviesť text. Ak blokujete obrázky, môžete sami zmeniť obrázok a tak ďalej.

  Na karte môžete prispôsobiť všetky podrobnosti týkajúce sa vzhľadu modulu: premýšľajte o farbách, šírkach, veľkostiach atď.

  Nakoniec to platí pre okraje, nastavenia výplne, rámčeky, responzívne správanie rozloženia, vlastné CSS a čokoľvek iné, čo na ostatných kartách nemá miesto.

  Štruktúra sa stáva veľmi intuitívnou a ľahko pochopiteľnou po krátkom čase, pretože môže ľahko predpovedať, kde je konkrétna konfigurácia.

  V neposlednom rade ponúka Elementor online úpravy a úpravy obsahu, ktorý vidíte (napríklad pre bloky textu, ktoré nemusia prejsť na kartu Obsah, môžete jednoducho začať písať po kliknutí v module).

  Celkovo je Elementor môj obľúbený hráč z hľadiska použiteľnosti, hoci Beaver Builder je veľmi blízko.

  Viac informácií o spoločnosti Elementor a jej výhodách a nevýhodách nájdete v našom teste Elementor.

  2, Obsahové moduly v cene

  Nie každý súhlasí, ale hovorím, že výkonnosť dizajnéra spočíva v množstve modulov obsahu. moduly obsahu.

  Na konci je hlavným dôvodom, prečo tvorcovia používajú, schopnosť vytvárať stránky, ktoré presahujú štandardnú kombináciu textu a obrázkov. Má zmysel iba to, že čím viac obsahu dostaneme, tým šťastnejšie sme s konkrétnym tvorcom.

  Je k dispozícii vo verziách Divi Builder, Beaver Builder a Elementor. Najprv nájdete moduly v troch:

 • akordeón
 • Audio prehrávač / SoundCloud
 • žrebec
 • Blokovať výzvu na akciu
 • Kontaktný formulár
 • pult
 • delič
 • E-mailový registračný / registračný formulár
 • Galéria
 • HTML kód
 • obraz
 • mapa
 • publikácia
 • Cenník
 • slider
 • separátory
 • svedectvo
 • text
 • video
 • WooCommerce Products
 • A teraz najpozoruhodnejší jediný generátor na generátorové moduly:

  Beveruilder Elementor Divi Builder
  poplach
  Animované titulky
  autorské pole
  Miera blokovania
  Drobky na chlieb
  komentáre
  odpočítavanie
  Facebook Tlačidlo, komentáre, vložiť, stránka
  Flip box
  Trezor
  ikona
  Ikony / reklamný box
  Sada symbolov
  Krabica fotografií
  nahlásiť sa
  Navigačná ponuka
  človek
  zložka
  Po kolotoč
  Navigačná správa
  Cenník
  Indikátor priebehu / pruh
  Hľadať
  Tlačidlá zdieľania
  Bočný panel
  Sociálne symboly
  dištančné
  Vziať zodpovednosť
  Miniaplikácia WordPress

  Ako vidíte, Elementor ponúka viac tu. písomné Elementor poskytol ~ 60 modulov obsahu v porovnaní s ~ 45 pre Divi Builder a ~ 30 pre Beaver Builder.

  Divi Builder prekvapivo neponúka bloky obsahu pre štandardné tituly. Ak chcete iba vložiť text do značky hlavičky (napríklad,

  ) pomocou textového modulu.

  Zdá sa, že neexistuje jednoduchý spôsob, ako do svojich diel Divi Builder pridať štandardné aplikácie WordPress. S prvkami Elementor a Beaver Builder si môžete jednoducho vybrať jednu z vašich súčasných miniaplikácií a pridať ju kdekoľvek na obrazovku, rovnako ako akýkoľvek iný modul obsahu.

  Prvky vloženého obsahu sú však iba polovicou pravdy. Každý doplnok má svoju vlastnú komunitu vývojárov a dobrý výber doplnkov, ktoré ponúkajú ďalšie moduly obsahu. Stačí prejsť na stránku WordPress.org a hľadať doplnky s názvom „Elementor“ alebo „Castor“ kdekoľvek v názve. Je ich veľa!

  Komunita Elementor je obzvlášť nadšená (Existujú témy a doplnky vyvinuté špeciálne pre Elementor.)

  To len znamená, že aj keď dizajnér nemá potrebný konkrétny modul, môže ho získať prostredníctvom ďalšieho doplnku tretej strany.

  Na konci dňa však Elementor vyhrá bitku o modul obsahu!

  3Page šablóny k dispozícii

  Mať šablóny ako súčasť zabudovaného doplnku, ktorý sa už ľahko používa, sa takmer javí ako pasca.

  Šablóny môžu byť nesmierne užitočné, ak nemáte čas na vytvorenie stránky od nuly alebo ak chcete zmeniť alebo prispôsobiť existujúci návrh.

  Všetci traja stavitelia majú modely, čo je dobrá správa, ale nie všetky sú rovnaké. Stáva sa toto:

  3,1 Divi Builder

  Divi Builder ponúka neuveriteľnú škálu modelov. V čase písania správy si môžete vybrať medzi 373 projektov!

  Tieto návrhy sú zoskupené do 48 dizajnových balíkov na základe účelu (napríklad existuje balenie, balenie, balenie atď.).

  Knižnica Divi Builder

  Ak zadáte jeden z balíkov, uvidíte všetky rozloženia dobre prezentované v mriežke. Skutočnosť, že dizajnéri nie sú všetci spolu, znamená, že je oveľa ľahšie rozhodnúť sa, ktorý z nich použiť.

  Dizajn kávy Divi

  Musím pripustiť, že organizovanie modelov v balíčkoch je dobrý nápad. Všetko v balení je súčasťou rovnakej koncepcie dizajnu. To znamená, že si môžete byť istí, že všetko vyhovuje, pokiaľ vytvoríte stránky založené na jednom balíku. Okrem balíkov sú kategorizované aj všetky modely. Aj napriek tomu je to všeobecnejší spôsob zoskupovania.

  Pokiaľ ide o kvalitu samotných modelov, sú skutočne vynikajúce. Všetky návrhy sú moderné, elegantné a krásne. Starý design tu nenájdete.

  3.2Beaver Builder

  Beaver Builder určite nemá toľko modelov ako Divi Builder. Celkom je asi 30, čo je veľa, ale nie dosť, aby som bol úprimný.

  Kategorizácia je tiež oveľa obmedzenejšia, ale je to pochopiteľné (koľko kategórií môžete konečne vytvoriť pre 30 položiek, nie?).

  S Beaver Builderom existujú dve hlavné skupiny modelov: napr.

  Obsah pristátia a bobra

  Samotná tematická kategorizácia neexistuje, ako napríklad „Umenie a dizajn“, „Podnikanie“, „Technológia“ atď.

  Šablóny vstupnej stránky sú rôzne a vyberajú rôzne typy prezentácie. Budete však musieť urobiť väčšinu práce súvisiacej s prispôsobením a vytvorením stránky.

  Celkovo má Beaver Builder určite niekoľko atraktívnych modelov, ale len veľmi málo. Ak je „Import and Continue“ prístup na tvorbu stránok, ktorý vás najviac zaujíma, Beaver Builder nie je pre vás.

  3.3Elementor

  Elementor ponúka viac ako 140 ready-to-use strana šablón.

  Toto nastavenie je očarujúce pre všetky štandardy. Avšak, tam sú nejaké problémy v porovnaní s tým, čo sa dostanete z Divi Builder.

  Navigácia v týchto modeloch je veľmi náročná. Získate vyhľadávacie pole, ktorá robí veci trochu lepšie zvládnuteľné. Všetky modely sú však stále umiestnené v centrálnej oblasti bez toho, aby boli zoskupené podľa kategórie / účelu.

  Elementorskabeloner

  Okrem toho nie všetky účely / výklenky majú rovnaký počet modelov. Napríklad pri hľadaní „hotela“ si môžete vybrať z troch modelov. Existuje len jeden pre „fitness“.

  Koniec koncov, nie všetky modely majú rovnakú vizuálnu kvalitu. Včera existuje niekoľko modelov, ktoré by ste si nevybrali.

  Ak Elementor získa ďalšie body, ponúka okrem celostránkových šablón aj „bloky“. Pozostávajú z hŕstky jednotlivých obsahových prvkov, ktoré sú spolu spojené, aby sa dosiahol krásny efekt.

  Táto knižnica je omnoho lepšia. Získajte 404 blokov stránky, oblasti kontaktov, často kladené otázky, sekcie hrdinov a ďalšie. Podľa môjho názoru by ste mali zadať túto množinu namiesto prispôsobenia úplných šablón stránok.

  Na konci dňa zvíťazí Divi Builder v tejto časti bitky. Okrem väčšiny modelov tiež vyzerajú lepšie.

  4 Účinky na čas načítania

  Rýchlosť načítania a celkový výkon sú často hlavnými problémami ľudí, ktorí uvažujú o použití nástroja na tvorbu stránok. Urobme test:

  Vytvoril som približne rovnaký dizajn s každým staviteľom a otestoval som jeho výkon Pingdom. Webové stránky otriasali rovnakou témou WordPress pre všetky testy. Našiel som nasledovné:

  Základná línia * Elementor Divi Builder Beaver Builder
  Úroveň energie 88 88 88 85
  Doba nabíjania ** + 28% + 27% + 37%
  veľkosť stránky 1,5 MB 1,7 MB 1,7 MB 1,7 MB
  petície dvadsaťjeden 37. 29 26

  Ako vidíte, výsledky sú pre všetkých troch staviteľov takmer rovnaké. Existuje niekoľko ďalších žiadostí o Elementor, ale to je všetko.

  Zaujímavou časťou testu je porovnanie výsledkov s referenčnou stránkou. Táto stránka sa načíta približne o 30% rýchlejšie ako návrhári a je o 200 kB menšia s menšími požiadavkami. Tieto čísla však stále nie sú brutálne. A to sa skutočne očakáva.

  Väčšinu času načítania stránky spotrebuje výkon servera (prvý) a mediálnych súborov na stránke (druhý). V porovnaní s tým je skutočný vplyv staviteľa malý. A predpokladám, že na svojich stránkach chcete veľa multimediálnych súborov. Prečo inde by ste potrebovali generátor?

  Celkovo neexistuje žiadny víťaz, pokiaľ ide o výkon. Všetkým trom staviteľom sa darí.

  5Čo sa stane, ak deaktivujete?

  Toto je ďalšia živá téma v diskusii o vytváraní stránok. Bez ohľadu na to, ktorý tvorca používate, sú vaše stránky v podstate celkom dobré, pokiaľ ste aktivovali tento generátor.

  Čo sa však stane, ak z nejakého dôvodu doplnok zakážete? Je váš obsah mätúci?

  V súhrne: – Samozrejme, že áno.

  Rozsah, v akom sa rozpúšťa, sa však u jednotlivých vývojárov líši.

  Začnime tým dobrým: Elementor a Beaver Builder.

  Obaja stavitelia správne pracujú s deaktivačnými doplnkami. Zvyšok je čistá a usporiadaná stránka, kde sú všetky prvky stále prítomné a používajú tradičnú syntax HTML dokumentov: ich texty sú v

  ;; Nadpisy, atď. Inými slovami, všetko je veľmi čitateľné.

  Napríklad, ak zakážem Beaver Builder, vždy dostanem čitateľnú štruktúru stránky:

  Beaverov kód

  To isté platí pre Elementora.

  Divi Builder je však iný príbeh. Ak ho zakážete, vaše stránky budú úplne nečitateľné. Vidíte iba krátky kódový neporiadok:

  Divi Code

  Elementor a Beaver Builder sa zúčastňujú na tomto kole.

  6, Porovnávacie ceny: Aká je najlepšia ponuka?

  Cenová dilema nie je ľahká. Každý z týchto doplnkov generátora má svoj vlastný model.

  6.1Elementor

 • K dispozícii je bezplatný plán
 • Osobné: webová licencia – 49 dolárov ročne
 • Spoločnosť: Licencia pre tri miesta: 99 dolárov ročne
 • Neobmedzená: Neobmedzená licencia – 199 dolárov ročne
 • 6.2Beaver Builder

 • K dispozícii je bezplatný plán
 • Predvolená hodnota: neobmedzený počet stránok: 99 dolárov ročne
 • Plusy: všetko v štandarde plus Beaver builder themeVarious sites – 199 dolárov ročne
 • Agentúra: všetko na serveri Pro plus súkromné ​​štítky: 399 dolárov ročne
 • 6.3Divi Builder

 • 89 dolárov ročne za celú elegantnú knižnicu tém (vrátane všetkých doplnkov a tém)
 • Jednorazová platba 249 dolárov za celý život
 • Neexistuje jasný víťaz, ale existujú scenáre, vďaka ktorým sú niektorí stavitelia lepší ako ostatní:

 • Ak chcete získať väčšinu funkcií za najnižšiu cenu a ďalšie výhody, vyberte Divi. Jednoduchá ročná licencia vo výške 89 dolárov je neprekonateľná. Dostanete nielen doplnok Divi Builder, ale aj tému Divi a všetky ďalšie témy a doplnky vyvinuté spoločnosťou. A môžete ich použiť na neobmedzených webových stránkach.
 • Ak chcete bezplatné riešenie, získate produkt Elementor, ktorý ponúka väčšinu funkcií zadarmo. Na rozdiel od toho Beaver Builder ponúka iba niekoľko modulov obsahu v bezplatnej verzii (a bez šablón, bez importu / exportu).
 • Ak chcete použiť iba jedného tvorcu na jednom mieste, pravdepodobne ste s Elementorom znova spokojní. Môžete ho získať iba za 49 dolárov. Neexistujú žiadne obmedzené zdroje.
 • Elementor má pre mňa najatraktívnejší cenový model. Väčšinu Elementor môžete vyskúšať zadarmo a v prípade potreby upgradovať na Pro. Alebo si môžete ponechať bezplatnú verziu produktu Elementor navždy.

  Pokiaľ ide o funkcie a jednoduchosť použitia, Elementor je tiež moja prvá voľba. Keď pracujem s prvkom Elementor, mám dojem, že sa mi tento nástroj snaží ukázať všetko, čo naozaj potrebujem, aby som ihneď videl, okrem ukladania menej dôležitých vecí. Vo všeobecnosti práca s Beaver Builderom alebo Divi Builderom vyzerá oveľa príjemnejšie.

  To znamená, že veci ako užívanie si konkrétneho používateľského rozhrania alebo pracovného postupu nástroja závisia od vašich osobných preferencií. Nezabudnite to pri rozhodovaní.

  Urobil by som, keby som bol tebou:

 • Začnite s bezplatnou verziou Elementor, pretože si myslím, že sa vám pravdepodobne bude páčiť. V prípade potreby inovujte na verziu Pro.
 • Nepáči sa vám to Dobre, pozrite sa na Beaver Builder Lite a vyberte si prémiu, ak sa vám plugin páči.
 • Nepáči sa ti to tiež? Investujte do divi. Existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže sa nemusíte obávať straty peňazí, ak zmeníte názor.
 • Toto je rýchla súhrnná tabuľka prieskumu, ktorá vám pomôže porozumieť všetkým rôznym parametrom pre každého staviteľa v zobrazení:

  Divi Builder Beaver Builder Elementor
  cena 89 dolárov, 249 dolárov zadarmo, 99 dolárov, 199 dolárov, 399 dolárov zadarmo, 49 dolárov, 99 dolárov, 199 dolárov
  uľahčiť 4/ /5 4,8 / / 5 5/ /5
  Moduly obsahu ~ 45 ~ 30 ~ 60
  Šablóny stránok ~ 370 ~ 30 ~ 140
  Účinky zaťaženia času + 27% + 37% + 28%
  Ak zakážete Koreň koreňového kódu Dobrá štruktúra stránky je zachovaná. Dobrá strana štruktúra je zachovaná.
  VŠEOBECNE # 3 # 2 # 1