Divi Alternatívy

Ak ste vlastníkom malej firmy, pravdepodobne ste boli pri pokusu o vytvorenie webovej stránky ohromení. Webdizajn je úplne nový súbor zručností, ktoré môžu trvať roky, kým sa učia a niekoľko tisíc dolárov vo vzdelávaní. Mnohí z nás si niekedy myslia, že by bolo jednoduchšie najať niekoho, kto sa môže rýchlo prihlásiť a odstrániť profesionálne webové stránky s minimálnym úsilím.

WordPress vám v tom môže pomôcť mnohými spôsobmi. Od svojho vzniku WordPress prekonal iné systémy CMS, ktoré neboli tak ľahko použiteľné a prístupné. Keď používate WordPress, všetko je intuitívne a všetko funguje podľa očakávania. S takmer 100 miliónmi rôznych webových stránok používajúcich WordPress je ľahké pochopiť, prečo má toľko zástancov.

Alternatívy k divi

Divi nie je pre každého. Pridajte všade na svoje stránky kódy, čo má za následok zlyhanie, takže je takmer nemožné prejsť na inú tému alebo tvorcu stránok neskôr. Mnoho používateľov to hľadá inde. Existuje niekoľko alternatív, ktoré môžete vyskúšať. Zostavili sme zoznam našich troch najlepších možností, aby sme zistili, ktorá z nich bude najlepšie nahradiť Divi.

1, Elementor

Chceli ste niekedy používať Divi zadarmo? Aj keď to nie je možné, môžete si Elementor vyskúšať zadarmo ešte predtým, ako si kúpite verziu Pro. Funguje to podobne ako Divi s týmto rozhraním drag-and-drop, ktoré veľa ľudí baví pomocou.

Komunita za Elementorom je tiež skvelá. Existuje prekladateľský tím, ktorého cieľom je preložiť doplnok do čo najväčšieho počtu jazykov. Toto je obzvlášť užitočné vzhľadom na to, že Elementor je otvorený zdroj. Ak máte doplnok preložený do japončiny, je tu teraz celá nová skupina vývojárov softvéru, ktorí vám môžu pomôcť s projektom a vylepšiť ho! Preložte softvér do švédčiny a teraz máte ešte viac ľudí, ktorí môžu odpovedať na otázky a pomoc na fórach!

Tesná komunita

Keď už hovoríme o fórach, Elementor má za sebou veľkú skupinu ľudí. Na fóre môžete odpovedať na otázky, pomáhať ostatným tvorcom webových stránok a vzájomne si vymieňať vedomosti. Takáto aktívna komunita je ideálna pre ľudí, ktorí práve začínajú. Nemusíte sa zastrašovať množstvom dokumentácie. Len začnite pracovať so softvérom a ak nájdete problém, ktorý nemôžete vyriešiť, vždy vám pomôže odborník.

Beaver Builder

2, Beaver Builder

Beaver Builder je skvelý, ak hľadáte rýchly spôsob, ako začať za nižšiu cenu. S Beaver Builder sa môžete zaregistrovať do základného balíka a začína už od 99,00 dolárov. Oveľa menej, ako vyžaduje Divi s vašou doživotnou licenciou.

Beaver Builder sa vyvíja tiež s vami. Po použití všetkých funkcií pre štandardnú úroveň inovujte na verziu Pro alebo dokonca na najvyššiu úroveň, ktorú agentúra môže používať. Vďaka nim získate tému Beaver Builder a prístup k nástrojom pre viaceré weby. Ak sa cítite podnikať, môžete dokonca robiť biele štítky na najvyššej úrovni.

Vyskúšaj zadarmo

Ak ste nútení vyskúšať túto službu bez toho, aby ste mali predstavu o jej fungovaní, vyskúšajte bezplatné demo. Môžete hrať so všetkými funkciami pred nákupom za štandardnú cenu 99,00 dolárov. K dispozícii je tiež tridsaťdňová záruka vrátenia peňazí, pri ktorej môžete získať všetky svoje peniaze bez toho, aby ste kládli otázky, ak sa vám produkt nepáči. Na vrchole všetkého je, že existuje lite verzia, ktorú môžete používať tak dlho, ako chcete, s obmedzenými funkciami. Existuje veľa možností s Beaver Builder na testovanie doplnku.

Gutenberg Editor

3, Gutenberg

Gutenberg WordPress je editor, ktorý bol integrovaný do jadra WordPress. To znamená, že keď si stiahnete najnovšiu verziu programu WordPress, automaticky získate Gutenberg. Rozdelením všetkého na bloky budú veci vyzerať štýlovo a elegantne. Je ľahké pridať odkazy a obrázky do blogových príspevkov a tiež budete mať možnosť ľahko upraviť veľkosť ľubovoľného prvku na stránke. Veľkou výhodou je, že pokiaľ máte WordPress, budete mať automaticky prístup!

Výhody Divi

Divi nie je kúzelná palička, ktorá môže spôsobiť, že sa vaše ďalšie stránky objavia, ale je to najlepšie riešenie pre zaneprázdnených ľudí, ktorí nemajú čas sa naučiť kódovať všetko od nuly.

Čo môžete očakávať od Divi?

  • ekonomický
  • Nevyžadujú sa žiadne zručnosti v oblasti kódovania
  • Mnoho spôsobov prispôsobenia
  • Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou

Kombinujte všetky tieto aspekty a máte recept na veľmi robustný redakčný systém, ktorý bude dobre fungovať pre takmer akýkoľvek obchodný alebo osobný blog.

ekonomický

V dnešnom softvérovom svete sa zdá, že mnoho spoločností prechádza na model mesačných platieb. V minulosti ľudia hackovali drahý softvér ako Adobe Photoshop alebo Windows, Keďže softvérové ​​spoločnosti naďalej strácali príjmy, začali meniť svoj model prístupu používateľov k svojmu softvéru.

Mnoho spoločností prešlo na model mesačných platieb. Teraz sa musíte starať o nájomné, nástroje a fakturáciu pre všetky rôzne programy, ktoré používate! Divi tento model porušila a môže si celý balík kúpiť za jednorazový poplatok. Za pouhých 249,00 dolárov získate celoživotný prístup ku všetkému, čo Divi ponúka. To zahŕňa aktualizácie a prístup ku všetkým predbežným výrobkom.

Nie je potrebné žiadne kódovanie

Ak ste sa niekedy pokúsili vytvoriť webovú stránku od začiatku, viete, aké ťažké to môže byť. Niektorí dizajnéri majú schopnosť robiť všetko sami pomocou surového HTML a CSS. Je to potrebné pre veľké webové stránky, na ktorých je potrebné všetko prispôsobiť. Pre vaše osobné stránky je úplne prijateľné používať program ako Divi. Ak sa chcete rýchlo spojiť, nemusíte sa obávať CSS, JS alebo PHP.

Prispôsobte si svoje stránky

Jedným z hlavných dôvodov, prečo je WordPress tak atraktívny, je skutočnosť, že dokáže prispôsobiť stránku tomu, čo potrebujete. Hľadáte začatie osobného blogu o fitnes, ktorý pritiahne viac zákazníkov k vášmu novému náladu? Na tento účel bude navrhnutých niekoľko šablón. Možno ste začínajúci podnikateľ, ktorý práve otvoril reštauráciu. Pre tento druh podnikania existujú aj šablóny!

Drag and drop

S toľkými návrhmi pre každý typ podnikania, ktorý chcete, môžete rýchlo zistiť, prečo sú Divi a platforma WordPress tak silné. Jednoducho pretiahnite požadované prvky na stránku a umiestnite ich na požadované miesto. Odstráňte všetky dohady z dizajnu, keď jasne uvidíte, ako bude stránka vyzerať.

Import nových návrhov je tiež veľmi jednoduchý, čo zjednodušuje prácu drag and drop. Môžete vidieť všetko v reálnom čase, takže ak sa vám nepáči, ako niečo vyzerá, jednoducho naimportujte nový dizajn a začnite sa pohybovať okolo prvkov.

Nevýhody Divi

Aj keď vám Divi môže pomôcť mnohými spôsobmi, musíme si položiť otázku, aké sú nevýhody? Existuje niekoľko na zváženie.

  • Objemový kód
  • Open source

Pozrime sa na ne krátko.

1, Objemový kód

Vizuálne stavitelia trpia týmto celkom dosť. Keď na vytváranie svojich stránok použijete metódu drag and drop, zistíte, že navrhovanie všetkého je veľmi jednoduché. Avšak v zákulisí bude váš HTML a CSS objemný a bude ťažké sa v ňom pohybovať.

Zakaždým, keď vytvoríte web pomocou vizuálneho tvorcu, bude k dispozícii veľké množstvo dodatočného kódu, ktorý bude ťažké spracovať. To je z rôznych dôvodov negatívne. Veci sa načítajú na stránku pomalšie, aj keď sa ukladajú do vyrovnávacej pamäte. Ak potrebujete niečo vložiť alebo upraviť stránku, bude ťažšie vykonať zmeny v kóde. Aj keď ušetríte veľa času vopred, Divi môže veci spomaliť, keď je čas nastúpiť.

2, Open Source

Mnohokrát je to dobré, ak je váš produkt otvorený zdroj, ale v prípade Divi to môže byť nevýhoda. Každý môže napísať doplnok, ktorý spolupracuje s Divi. Ak nie sú šifrované správne, môžu spôsobiť hackerom vstup do vášho systému. Nielen to, ale pluginy sa vždy neaktualizujú ako by platený produkt. To znamená, že môžete mať skvelý doplnok, ktorý pracuje s Divi a zrazu už nefunguje, pretože ide o slobodný softvér.

Divi to uľahčuje

Aj pri používaní programu WordPress môže byť zložité zostaviť web, ktorý je pripravený na zobrazenie zákazníkom. Aj keď má WordPress veľa doplnkov, ktoré dobre fungujú spolu, môže trvať hodiny, kým sa preskúmajú rôzne doplnky, aby sa zistilo, ktoré z nich sú dobré a ako fungujú.

Elegantné témy videli potrebu jednoduchého spôsobu použitia WordPress. S témou Divi získate najpopulárnejšiu tému vôbec. To skutočne niečo hovorí, keď sa pozriete na to, z koľkých rôznych tém si môžete vybrať. Najpopulárnejšia téma na svete má určite niekoľko veľkých výhod.

záver

To je pre túto recenziu alternatív k Divi. Pamätajte, že ak hľadáte alternatívu k Divi, máte tieto možnosti:

  • Elementor
  • Beaver Builder
  • Gutenberg

Skontrolujte ďalšie informácie o doplnkoch!