Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Disney+ začína rok 2020 ukážkou pripravovaného obsahu vrátane Aladina

Disney+ začína rok 2020 ukážkou pripravovaného obsahu vrátane Aladina 1

Nový rok je často vítaný nielen s radosťou a nádejou, ale aj s predsavzatiami, väčšina z nich sa točí okolo zdravšieho a aktívnejšieho života. Predplatitelia Disney+ však môžu chcieť odložiť svoje sľuby, ktoré nemôžu dodržať. Minimálne dovtedy, kým prídu na to, ako najlepšie vložiť do svojho života nadchádzajúce videá a filmy streamovacej služby bez toho, aby sa stali stereotypným gaučovým zemiakom a streamovacím bingerom.

Disney+ je jediné miesto, kde môžete vidieť všetky vlastnosti zábavného titána, a preto nie je prekvapením, že zoznam na rok 2020 je rovnako veľký ako samotná spoločnosť. Ukážka samozrejme neuvádza presné dátumy, ale v dobe a dobe internetu sa dá utajiť len veľmi málo vecí, najmä pokiaľ ide o tieto veci.

Január 1 uvidí pomerne veľa obsahu s tematikou superhrdinov Marvel, vrátane nových sezón Marvel Rising and the Super Hero Squad Show. Ak vás ešte nebaví vidieť postavy preraziť v piesni, najnovšie epizódy seriálu High School Musical sa začínajú opäť každý týždeň od januára 3.

Do služby sa dostávajú aj filmy, v neposlednom rade je to adaptácia Aladdina naživo. K dispozícii bude v januári 8 aj keď sa zdá, že zatiaľ neexistuje žiadny dátum na 3D remake filmu Leví kráľ a Príbeh hračiek 4.

Krátky navijak dráždi aj show, ktoré sa ešte len majú zrealizovať, najmä tie, ktoré pochádzajú z Marvel Filmový vesmír. Umelecké diela z filmov The Falcon a The Winter Solider a najmä WandaVision môžu fanúšikom poskytnúť predstavu o tom, čo môžu tento rok očakávať od svojich obľúbených superpohonných postáv. A, samozrejme, jazda na vlne The Rise of Skywalker, Mandalorian 2 bude pokračovať vo svojom zatiaľ úspešnom behu aj tento rok.