Disney uvádza na trh doma s Olafom, sériu domácich mrazených nohavíc v Lockdown

Disney nemôže produkovať celovečerné animované filmy, zatiaľ čo všetci ostatní sú pri vypínaní uviaznutí doma, ale prichádza s novou sériu šortiek – doma s Olafom, ktoré sa točia okolo rovnomennej postavy z franšízy Frozen. Zahŕňa hlasového herca Josha Gada a animáciu Herme Osmondovú, ktorá dohliada na animáciu Olafa v Disney. Jad a Osmond pracovali vo svojich domovoch doma s Olafom, ktorý bol duchovným riaditeľom Disney Animation Director a Co-Director of Frozen & Frozen. 2 Jennifer Lee. V aplikácii Home with Olaf bude k dispozícii na sociálnych médiách Gad a Disney Animation.

prepravný kontajner {Poloha: Zatvorený; Spodná plocha: 56,25%; Výška: 0 ; Skryte prebytok; maximálna šírka: 100%;} rám iframe z kontajnera, objekt z kontajnera s textom, embed z kontajnera s textom {position: absolute; top: 0 ; Vľavo: 0 Šírka: 100% Výška: 100%}}

„Moji priatelia (Lee) a (Osmond) ma jedného dňa zavolali (a opýtali sa ma), či budem schopný z domu zaznamenať nejaký dialóg a hlasy, ako je Olaf,“ povedal v pondelok tweet v rozhovore pre Jad. Malé epizódy. „Tieto šortky z domu od animačného tímu Hyrum & Disney sú veľmi očarujúce (a dúfame, že počas týchto strašidelných časov poskytnete úsmev.“)

  • Na Frozen 2 Mágia iskry, ale mala by ju Disney pustiť?

Vo svojom prvom 40-sekundovom krátkom filme Doma s Olafom s názvom „Zábava so snehom“ hovorí hovoriaci snehuliak hádzaním snehových guličiek do lesa a strávením príjemného času. Olaf náhodou zdvihne hlavu malého snehuliaka – známeho ako „zasnežený“ vo Frozenovom svete – a hodí ho rovnako ako zvyšok, len aby videl, čo urobil. Našťastie tento sneh uniká a zjednocuje sa s hlavou. Olaf očakáva, že bude podvedený, keď sa sneh vráti a žiari v ňom, len sa bude široko usmievať a skákať radosťou. Olaf sa zbavil opakovania.

Samozrejme, prvý krátky film doma s Olafom nie je skvelá vec – technická alebo múdra – ale je stále pôsobivé, že to všetko pochádza z domovov ľudí. Navyše, Olaf je mnohými milovanou postavou a tieto malé epizódy určite osvetľujú niekoho deň, ako môžete vidieť v Twitter a YouTube Komentáre. A ak vôbec niečo je, doma s Olafom je omnoho lepšie, ako prinútiť divákov, aby si sadli do 21-minútového (Olaf's Frozen Adventure) krátkeho filmu pred Pixar 2017 Coco.

Šortky New At Home with Olaf budú uvedené na trh každý deň.