Disney + pon├║kne 4 S├║─Źasn├ę zariadenie a obsah 4 000 za 699 dol├írov mesa─Źne

svet OTT je v m├│de, platforma na prenos obsahu, ktor├í zmenila sp├┤sob, ak├Żm spotreb├║va audiovizu├ílny obsah. Po nieko─żk├Żch rokoch nezastavite─żnosti sa im dokonca podarilo zn├ş┼żi┼ą pir├ítstvo. A zd├í sa, ┼że prenos videa bude na─Ćalej r├ís┼ą.

A v nasleduj├║cich mesiacoch budeme ma┼ą dvoch nov├Żch hr├í─Źov, Apple TV + a Disney +, dve nov├ę OTT, ktor├ę prich├ídzaj├║ na spr├ívu Netflixu a HBO, a odch├ídzaj├║, ak ├íno … Dnes v├ím prin├í┼íame viac inform├íci├ş o ako sa Disney + stane, najo─Źak├ívanej┼íou slu┼żbou streamovania videa pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov, Po skoku v├ím poviem v┼íetky podrobnosti o v┼íetkom, ─Źo je zn├íme pre Disney + moment.

Je potrebn├ę poveda┼ą, ┼że t├║to inform├íciu deti Disneyho ├║plne potvrdili. A ─Źo je Po─Źas v├Żstavy Anaheim D23 poskytli prv├ę podrobnosti o tom, ─Źo by sa stalo nov├Żm Disney +, A predov┼íetk├Żm cena: 699 dol├írov mesa─Źne, ale najlep┼íie na tom je, ┼że za t├║to cenu sa m├┤┼żeme vyrovna┼ą ┼ítyri s├║─Źasn├ę zariadenia, ktor├ę prehr├ívaj├║ obsah 4 kB pon├║knu┼ą n├ím (nie v┼íetko). Ak vezmeme do ├║vahy tak├ęto slu┼żby, ceny s├║ dos┼ą konkurencieschopn├ę Ceny netflixu porast├║ Za svoje n├íklady.

A ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie zo v┼íetk├Żch: katal├│g a to, ┼że deti Disney + si hraj├║ so ziskami, preto┼że pon├║knu obsah svojho katal├│gu. V┼áETKY poch├ídzaj├║ od spolo─Źnost├ş Disney Tycoonto znamen├í, ┼że bud├║ ma┼ą takmer v┼íetko. V┼íetky filmy Marvelv┼íetko FOXv┼íetko Pixarv┼íetko Disney (v s├║lade s nadbyto─Źnos┼ąou), cel├Ż pr├şbeh Hviezdne vojny, v┼íetok obsah Simpsonovcia viac ako 350 hod├şn obsahu z National Geographic, A ├íno, budeme ma┼ą mo┼żnos┼ą stiahnite a sledujte offline Cel├Ż tento obsah.

Chce┼í viac? bud├║ tie┼ż pon├║ka┼ą bal├şk, ktor├Ż obsahuje predplatn├ę slu┼żieb Hulu a ESPN + s Disney + len pre 1299 dol├írov, Tak┼że sa pripravte na najbli┼ż┼í├şch nieko─żko mesiacov v streamingovom svete.