Disney + očakáva jeho uvedenie na trh v Španielsku a odhaľuje jeho …

disney plus Španielsko

Hoci Disney + si už môžete vychutnať v Španielsku pomocou VPN, oficiálny dátum spustenia bol stanovený na 31. Medzitým je služba povolená iba v Holandsku, Spojených štátoch a Kanade. Ale teraz, Disney + predpokladá uvedenie na trh v Španielsku a odhaľuje jeho cenu.

Spoločnosť vydala vyhlásenie, ktoré potvrdzuje nový dátum vydania, čím sa posunie o niekoľko dní dopredu. Okrem toho boli odhalené ceny a miesta, kde si túto službu možno užiť. Dobrá správa pre tých, ktorí si chceli užiť obsah tejto streamovacej platformy čo najskôr!

Disney + dorazí do Španielska o niečo skôr, ako sa plánovalo

seriály a filmy služby disney plus sa eliminujú

Vyhlásenie naznačuje, že spoločnosť Disney stanovila 24. marca ako nový dátum spustenia Disney + v Španielsku, Spojenom kráľovstve, Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Rakúsku, Švajčiarsku a Írsku. Cena v Španielsku bude 6, 99 € mesačne alebo 69,99 € pri ročnom predplatnom. Bolo tiež odhalené, že streamovacia platforma sa dostane na západoeurópske trhy, ako je Belgicko, severské krajiny a Portugalsko v lete 2020.

Čo môžete vidieť na Disney +?

Ak by ste nevedeli, na Disney + budú na dosah ruky všetky filmy o Marvel, Hviezdne vojny, dokumentárne filmy National Geographic a nejaký obsah z kúpy Foxu spoločnosťou Disney. Ak ste chceli zorganizovať Simpsonov maratón, môžete to jednoducho urobiť pomocou tejto streamovacej platformy.

The Mandalorian, veľmi očakávaná séria s vesmírnou tematikou, je ďalší z titulov, ktoré si môžete vychutnať na Disney +. Takže táto platforma bude mať nepochybne dobrý obsah pre všetkých svojich používateľov, aby mohli stráviť hodiny zábavy.

Disney +

Ak ste fanúšikom vesmíru Marvel alebo Star Wars, na Disney + môžete vidieť všetky filmy, ktoré chcete. Ako ste si mohli všimnúť, je to tak jedno z najväčších lákadiel, ktoré streamovacia služba ponúka.

Teraz, keď viete, ako málo chýba, aby ste si mohli vychutnať Disney + Spain bez potreby VPN, Zvýšili vašu túžbu prihlásiť sa na odber tejto platformy?

Zdroj | IGN