Discord Stuck on Checking for Updates. Tu je to, ─Źo mus├şte urobi┼ą?

─îel├şte probl├ęmu Discord uviaznut├ęho v aktualiza─Źnej slu─Źke? Alebo m├íte probl├ęm s aktualiz├íciou programu Discord, ktor├í zlyhala? Pr├ş─Źin tohto probl├ęmu m├┤┼że by┼ą nieko─żko. Jedn├Żm z hlavn├Żch d├┤vodov, ktor├ę m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą tento probl├ęm, s├║ probl├ęmy s in┼ítal├ítorom alebo aktualiz├íciou programu Discord.

Discord Stuck on Checking for Update – How to fix?

Spolo─Źnos┼ą Discord neust├íle dost├íva konzistentn├ę aktualiz├ície a tieto s├║ navrhnut├ę tak, aby poskytovali opravy ch├Żb a nov├ę funkcie. Za ide├ílnych podmienok je jedn├Żm z hlavn├Żch d├┤vodov, pre─Źo si nem├┤┼żete aktualizova┼ą aplik├íciu Discord, probl├ęmy s internetov├Żm pripojen├şm. E┼íte ─Ćal┼í├şm mo┼żn├Żm probl├ęmom m├┤┼żu by┼ą po┼íkoden├ę s├║bory.

Foto: Reddit

Na za─Źiatok sk├║ste re┼ítartova┼ą router alebo dokonca re┼ítartova┼ą po─Ź├şta─Ź. Najjednoduch┼íou mo┼żnos┼ąou by bolo re┼ítartova┼ą smerova─Ź alebo zmeni┼ą pripojenie. Ak sa t├Żm probl├ęm vo va┼íom pr├şpade nevyrie┼íi, m├┤┼żete sa pozrie┼ą na ─Ćal┼íie opravy, ktor├ę sme tu uviedli.

Pre─Źo spolo─Źnos┼ą Discord znova a znova h─żad├í aktualiz├ície?

Okrem probl├ęmu s internetom, ktor├Ż sme na─Źrtli, m├┤┼że probl├ęm sp├┤sobi┼ą aj nieko─żko ─Ćal┼í├şch.

Jedn├Żm z naj─Źastej┼í├şch probl├ęmov, ktor├ę m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą probl├ęm, s├║ probl├ęmy s opr├ívneniami na ├║rovni spr├ívcu. Ak├ęko─żvek chyby v opr├ívneniach m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą, ┼że sa v├ím nepodar├ş nain┼ítalova┼ą aktualiz├ície spr├ívne. Ak ste u┼ż vyl├║─Źili probl├ęmy s pripojen├şm na internet a s opr├ívneniami spr├ívcu, m├┤┼żete pokra─Źova┼ą v h─żadan├ş odpoved├ş na ot├ízku, ako oprav├şm Discord, ktor├Ż sa zasek├íva pri vyh─żad├ívan├ş aktualiz├íci├ş.

Met├│da 1: Premenujte s├║bor Discord

Ak s├║ aktualiza─Źn├ę s├║bory programu Discord po┼íkoden├ę, skon─Ź├şte t├Żm, ┼że aktualiz├ície programu Discord zlyhaj├║. Premenovan├şm s├║boru Discord m├┤┼żete z programu Discord stiahnu┼ą nov├Ż s├║bor a probl├ęmy so s┼ąahovan├şm je mo┼żn├ę vyrie┼íi┼ą.

 • Stla─Źte Windows kl├íves +R.
 • Zadajte %localappdata% a stla─Źte Enter.
 • Otvorte prie─Źinok Discord
 • Premenujte s├║bor Update.exe na UpdateX.exe. Ak chcete, m├┤┼żete ho premenova┼ą na ak├ęko─żvek in├ę meno. Nezabudnite si v┼íak zapam├Ąta┼ą, na ─Źo ste ho premenovali.
 • Znova spustite program Discord a skontrolujte, ─Źi za─Źne s┼ąahova┼ą aktualiz├íciu.

Metóda 2: Preinštalujte Discord

Jednou z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş by bolo prein┼ítalova┼ą Discord. Pom├┤┼że to pri rie┼íen├ş v┼íetk├Żch pretrv├ívaj├║cich probl├ęmov, s ktor├Żmi sa m├┤┼żete stretn├║┼ą v pr├şpade programu Discord a jeho aktualiz├íci├ş. Predt├Żm, ako budete m├┤c┼ą znova nain┼ítalova┼ą Discord, budete musie┼ą zabi┼ą v┼íetky procesy Discord, ktor├ę m├┤┼żu st├íle pretrv├íva┼ą. Budete tie┼ż musie┼ą odstr├íni┼ą v┼íetky s├║bory Discord a znova nain┼ítalova┼ą aplik├íciu od za─Źiatku.

Odin┼ítalujte program Discord pod─ża ┼ítandardn├ęho postupu pou┼żit├ęho na odin┼ítalovanie softv├ęru. Po odin┼ítalovan├ş programu Discord vyh─żadajte s├║bory s├║visiace s programom Discord a odstr├í┼łte ich. Odin┼ítalova┼ą Discord pomocou n├ístrojov, ako je Revo Uninstaller, m├┤┼że by┼ą dobr├ę.

Metóda 3: Vypnite bránu firewall

V├í┼í firewall m├┤┼że by┼ą jedn├Żm z d├┤vodov, ktor├ę pravdepodobne sp├┤sobia probl├ęm s va┼íimi aktualiz├íciami programu Discord. Mnoho pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş hl├ísia Discord pri kontrole aktualiz├íci├ş na serveri Reddit, uviedlo, ┼że firewall je jedn├Żm z hlavn├Żch vinn├şkov, ktor├ş sp├┤sobuj├║ probl├ęm.

Do─Źasne vypnite br├ínu firewall. Po vypnut├ş br├íny firewall skontrolujte, ─Źi Discord funguje a ─Źi sa aktualizuje. Do nastavenia br├íny firewall m├┤┼żete prida┼ą v├Żnimku alebo m├┤┼żete zv├í┼żi┼ą zmenu br├íny firewall.

Metóda 4: Spustite Discord ako správca

V niektor├Żch pr├şpadoch v├ím spustenie programu Discord ako spr├ívcu m├┤┼że pom├┤c┼ą pri z├şskavan├ş spr├ívnych dodato─Źn├Żch povolen├ş. V skuto─Źnosti pri v├Ą─Ź┼íine probl├ęmov n├íjdete, ┼że pri rie┼íen├ş probl├ęmov m├┤┼że by┼ą n├ípomocn├ę spustenie va┼íej aplik├ície ako spr├ívcu.

Spustenie programu Discord ako spr├ívcu m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę pri najlep┼íom chode va┼íej aplik├ície. M├┤┼że poskytn├║┼ą nieko─żko ─Ćal┼í├şch povolen├ş a bol by n├ípomocn├Ż pri rie┼íen├ş probl├ęmov, umo┼żn├ş v├ím s┼ąahova┼ą aktualiz├ície a pom├┤┼że v├ím ho norm├ílne otvori┼ą.

Discord Stuck on checked for updates for Mac – How to fix?

Najlep┼íou mo┼żnos┼ąou by bolo prein┼ítalova┼ą aplik├íciu Discord na po─Ź├şta─Ź Mac. Pom├┤┼że v├ím to prinavr├íti┼ą aplik├ícii Discord op├Ą┼ą jej funk─Źnos┼ą. Predt├Żm, ako budete m├┤c┼ą znova nain┼ítalova┼ą aplik├íciu Discord na po─Ź├şta─Ź Mac, v┼íak m├┤┼żete vykona┼ą nieko─żko vy┼í┼íie pop├şsan├Żch krokov. Fungova┼ą to bude bezprobl├ęmovo naprie─Ź Windows a Mac.

Ak v┼íetko ostatn├ę zlyh├í, m├┤┼żete Discord prein┼ítalova┼ą na Mac pod─ża nasleduj├║cich krokov:

 • Zatvorte Discord na Macu
 • Cho─Ćte do Monitor aktivity a zatvorte v┼íetky ─Źinnosti s├║visiace s Discordom na pozad├ş.
 • Odstr├í┼łte v┼íetky ├║daje a s├║bory s├║visiace s Discordom na po─Ź├şta─Źi Mac
 • Odstr├í┼łte tieto dva konkr├ętne prie─Źinky:

~/Kni┼żnica/Podpora aplik├íci├ş/Diskord

/Kni┼żnica/Podpora aplik├íci├ş/Discord

 • ├Źs┼ą do Aplik├ície
 • Potiahnut├şm aplik├ície Discord do ko┼ía odin┼ítalujete mo┼żnos┼ą Discord

Akon├íhle to urob├şte, znova nain┼ítalujte Discord.

Spodn├í ─Źiara

Ak zist├şte, ┼że Discord kontroluje aktualiz├ície znova alebo znova alebo Discord sa zasek├íva pri kontrole aktualiz├íci├ş, vy┼í┼íie uveden├ę tipy by mali by┼ą v ide├ílnom pr├şpade u┼żito─Źn├ę pri poskytovan├ş pr├şstupu k vylep┼íen├ęmu z├í┼żitku. Ak sa zauj├şmate o to, ako oprav├şm Discord, ktor├Ż sa zasek├íva pri kontrole aktualiz├íci├ş, pozrite si vy┼í┼íie uveden├ę kroky, aby ste porozumeli najlep┼í├şm mo┼żnostiam rie┼íenia probl├ęmu.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/34Y1Nhz