Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Digit├ílny blahobyt spolo─Źnosti Google dod├íva funkcie, v─Ćaka ktor├Żm z├şskate pol hodinu pokoja

V denn├Żch v├şroch je ┼ąa┼żk├ę n├íjs┼ą minim├ílny ─Źas mieru pre n├ís. Technol├│gia ─Źiasto─Źne sp├┤sobuje r├Żchlos┼ą tejto paniky, ale m├┤┼że to by┼ą aj n├ístroj, ktor├Ż n├ím pom├┤┼że ma┼ą trochu mieru, ktor├Ż sa hod├ş.

Konkr├ętne to chce spolo─Źnos┼ą Google robi┼ą prostredn├şctvom svojej digit├ílnej wellness aplik├ície, ktor├í je bezplatne k dispoz├şcii v Obchode Play a ktor├í bola uveden├í na trh s my┼ílienkou zmen┼íi┼ą ru┼íiv├Ż digit├ílny ┼żivot ─żud├ş v ich ka┼żdodennom ┼żivote. Cie─żom najnov┼íej funkcie, ktor├í bola pridan├í, je poskytn├║┼ą r├Żchly sp├┤sob, ako sa na pol hodiny odpoji┼ą od v┼íetk├Żch por├║ch poch├ídzaj├║cich z n├í┼ího mobiln├ęho telef├│nu.

30 minút digitálneho mieru

T├íto nov├í funkcia ovplyv┼łuje Re┼żim redukcie, kde m├┤┼żeme programova┼ą alebo aktivova┼ą, ako si ┼żel├íme, a to, ─Źo rob├ş, je pou┼żi┼ą na mobiln├Ż telef├│n siv├Ż filter, aby sa obr├ízky spolu s aktiv├íciou objavili Neru┼íi┼ą re┼żim. nov├ę tla─Źidlo 30 min├║t To znamen├í, ┼że m├┤┼żeme aktivova┼ą tento re┼żim a automaticky vypn├║┼ą ─Źas bez toho, aby sme ho museli naprogramova┼ą alebo nezabudn├║┼ą na reaktiv├íciu funkci├ş zariadenia. Trvanie nem├┤┼żete zmeni┼ą, ale ak potrebujeme viac ─Źasu, sta─Ź├ş ho znova zapn├║┼ą alebo, ak ho u┼ż nepotrebujeme, sta─Ź├ş ho vypn├║┼ą.

Ako obvykle je t├íto aktualiz├ícia sprev├ídzan├í najnov┼íou verziou aplik├ície, ktor├║ m├┤┼żeme nain┼ítalova┼ą na ─żubovo─żn├Ż telef├│n s Androidom, ale nie pre v┼íetk├Żch. Postupne sa v r├┤znych regi├│noch zobraz├ş t├íto funkcia na va┼íom termin├íli. Je tie┼ż mo┼żn├ę ju aktivova┼ą, ak si stiahnete aplik├íciu beta prostredn├şctvom s├║boru APK, aj ke─Ć v├ím m├┤┼żeme da┼ą nejak├║ radu, po─Źkajte, k├Żm bude ofici├ílne dostupn├í, a vyhnete sa tak rie┼íeniu podivn├Żch ch├Żb.