Dia─żkov├ę ovl├ídanie telev├şzora Panasonic 2 Kontrola aplik├ície (Android)

T├íto dia─żkov├í aplik├ícia pre Android pre inteligentn├║ telev├şziu m├í jednoducho vyzeraj├║ce rozhranie. Aplik├ícia rozde─żuje hlavn├ę funkcie do r├┤znych sekci├ş. Je to skvel├Ż sp├┤sob, ako zaisti┼ą, aby zobrazen├ę rozhranie zostalo jednoduch├ę a ─żahko pou┼żite─żn├ę.

Klepnite na ─żav├Ż horn├Ż roh aplik├ície a zobrazia sa ─Ćal┼íie dostupn├ę mo┼żnosti. K dispoz├şcii je mo┼żnos┼ą podlo┼żky, ktor├í v├ím umo┼żn├ş ─żahko ovl├ída┼ą polo┼żky na obrazovke.

Potom je tu kl├ívesnica, ktor├í sa m├┤┼że hodi┼ą pri pou┼ż├şvan├ş aplik├íci├ş v telev├şzii. Aplik├ície soci├ílnych siet├ş takmer v┼żdy vy┼żaduj├║ pou┼żitie kl├ívesnice a teraz s nimi m├┤┼żete komunikova┼ą priamo z gau─Źa. Aj ke─Ć lep┼íie odpor├║─Źam lep┼íie aplik├ície pre Android pre soci├ílne m├ędi├í.

Aj ke─Ć si nemysl├şm, ┼że by ste aplik├íciu mohli ovl├ída┼ą bez toho, aby ste sa pozreli na dia─żkov├ę ovl├ídanie, ┼ítandardn├ę dia─żkov├ę rozhranie sa d├í ─żahko ulo┼żi┼ą do pam├Ąte. Z hlavn├ęho dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa telev├şzora nie je na v├Żber ve─ża mo┼żnost├ş. Na dia─żkovom ovl├ída─Źi je iba mo┼żnos┼ą hlasitosti, kan├íla, vstupu a stlmenia.

Teoreticky je teda pou┼żitie ove─ża jednoduch┼íie. P├í─Źilo by sa mi viac tla─Źidiel alebo aspo┼ł ur─Źit├í ├║rove┼ł prisp├┤sobenia, ale toto jednoduch├ę rozhranie je pre be┼żn├Żch pou┼ż├şvate─żov skvel├ę.

Pozrite sa na dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź Panasonic TV - 005

Aplik├ícia sa ve─żmi ─żahko pou┼ż├şva a je tu skvel├Ż demo re┼żim, ktor├Ż v├ís prevedie cel├Żm procesom. Aplik├ícia v├ím pom├┤┼że porozumie┼ą hlavn├Żm funkci├ím pomocou neust├ílych vyskakovac├şch okien a r├íd.

Vlastnosti

Aplik├ícia m├í nieko─żko skvel├Żch funkci├ş, ale bohu┼żia─ż pre m┼ła zdie─żanie m├ędi├ş nebolo tak├ę jednoduch├ę. Mo┼żno som ja zavinil pou┼ż├şvanie nep├írnych form├ítov. M├ędi├í MKV s├║ v┼íak v dne┼ínej dobe mimoriadne ob─ż├║ben├ę, m├┤j star├Ż jednoduch├Ż Full HD telev├şzor Samsung to zvl├ídne.

Pozrite sa na Panasonic TV Remote - 007

Ostatn├ę funkcie, ako napr├şklad sp├║┼í┼ąa─Ź aplik├íci├ş a inteligentn├í kalibr├ícia, fungovali naozaj dobre. Sp├║┼í┼ąa─Ź aplik├íci├ş v z├ísade sp├║┼í┼ąa aplik├ície nain┼ítalovan├ę vo va┼íej inteligentnej telev├şzii. Inteligentn├í kalibr├ícia v├ím pom├┤┼że z├şska┼ą z telev├şzora najlep┼íiu kvalitu obrazu, farby a kontrast. Aplik├ícia tie┼ż obsahuje tla─Źidlo vyhradenia pre webov├Ż prehliada─Ź.

Povolenia a obavy

Na┼í┼ąastie t├íto aplik├ícia na dia─żkov├ę ovl├ídanie telev├şzora pre Android nie je nosn├í. Udr┼żiava sa v sebe a nevy┼żaduje od v├ís v├┤bec ┼żiadne inform├ície. Vo va┼íom vn├║tornom ├║lo┼żisku nie je ulo┼żen├ę ni─Ź in├ę ako potrebn├ę nastavenia. Toto je jedna z najbezpe─Źnej┼í├şch aplik├íci├ş v okol├ş. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş pre produkty prvej strany si v├Ą─Ź┼íinou nech├íva pre seba.

Záver

Panasonic TV Remote je jednoduch├í aplik├ícia, ktor├í v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą prevzia┼ą v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad svojou inteligentnou telev├şziou. Aplik├ícia nie je ni─Ź├şm zvl├í┼ítnym, ale je stabiln├í a poskytuje kvalitn├Ż z├í┼żitok. Ak m├íte inteligentn├Ż telev├şzor Panasonic, mali by ste si t├║to aplik├íciu zaobstara┼ą bez oh─żadu na va┼íe potreby. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo sa stret├ívate s ak├Żmko─żvek probl├ęmom, nev├íhajte sa o to so mnou podeli┼ą v koment├íroch.