Dex bude ma┼ą spr├ívy Galaxy Pozn├ímka 20 a teraz funguje bezdr├┤tovo

okrem smartphones Spolo─Źnos┼ą Samsung ich uv├ídza na trh a posil┼łuje ich o pr├şslu┼íenstvo a ─Ćal┼íie funkcie. Takto to vyzer├í Galaxy S8 by Dex, sp├┤sob, ako pripoji┼ą svoj smartphone k monitoru a urobi┼ą z neho pracovn├║ stanicu.

T├íto funkcia sa v priebehu rokov rozr├ístla a zlep┼íila a ─Źoskoro m├┤┼że trva┼ą ─Ćal┼í├ş skok. Pod─ża toho, ─Źo bolo hl├ísen├ę, Dex za─Źne pracova┼ą bezdr├┤tovo, a preto opust├ş k├íble alebo dokovaciu stanicu.

Bezdr├┤tov├Ż Dex od spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 20

Spolo─Źnos┼ą Samsung vylep┼íila cestu na Dex

Nieko─żko dn├ş pred vydan├şm ─Ćal┼íieho ve─żk├ęho smartf├│nu od spolo─Źnosti Samsung sa objavia prv├ę inform├ície o pr├şslu┼íenstve, ktor├ę prinesie. Ak s├║ va┼íe ┼ípecifik├ície ist├ę, na toto je teraz zameranie.

Spolo─Źnos┼ą Dex sa mus├ş op├Ą┼ą sta┼ą k├│rejskou zna─Źkou, ktor├í bude na─Ćalej vyu┼ż├şva┼ą u┼żito─Źn├ę funkcie. Ak doposia─ż potrebujete fyzick├ę pripojenie, m├┤┼żete to zmeni┼ą a tie┼ż pou┼żi┼ą bezdr├┤tov├ę pripojenia na pou┼żitie pou┼ż├şvate─żom.

Bezdr├┤tov├ę pripojenie m├┤┼że by┼ą realitou

Tieto inform├ície poskytuje priamo spolo─Źnos┼ą Samsung, ktor├í vo svojej nav├ídzacej aplik├ícii zobrazuje karty ozna─Źen├ę ÔÇ×DREAM_DEX_HEADER_USE_DEX_WIRELESSLY_M_TIPSÔÇť. Zobrazuj├║ sa v ─Źasti ÔÇ×Sta┼łte sa pokro─Źil├Żm pou┼ż├şvate─żomÔÇť s popisom, ktor├Ż navrhuje pripojenie zariadenia Dex k telev├şzoru bez k├íbla.

Zobrazen├Ż obr├ízok je tie┼ż jasn├Ż a odkazuje na aktiv├íciu Dexu v skratk├ích pre Android. Potom m├┤┼żete aktivova┼ą pripojenie k telev├şzoru bezdr├┤tovo a bez k├íbla. Smartf├│n m├┤┼że by┼ą op├Ą┼ą pou┼żit├Ż ako kontroln├í my┼í.

V┼íetko pr├şde Galaxy Pozn├ímka 20

Toto je skvel├í aktualiz├ícia pre Dex. Teraz, ke─Ć ste pre┼íli z pou┼ż├şvania konkr├ętnej stanice na jednoduch├Ż k├íbel, je ─Źas za─Źa┼ą znova r├ís┼ą. Odpusten├şm ak├ęhoko─żvek fyzick├ęho spojenia je pou┼żitie e┼íte jednoduch┼íie.

Teraz zost├íva ─Źaka┼ą na de┼ł 5 a uvid├şme, ─Źo okrem toho pon├║ka spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy Pozn├ímka 20. Zameranie zna─Źky na pr├şslu┼íenstvo je vo v┼íeobecnosti vysok├ę a d├┤raz sa kladie na v├Żkon, najm├Ą v produktovej rade. smartphones,