Detroit: St├íva sa ─żudskou recenziou tovar

Detroit: St├íva sa ─żudskou recenziou  tovar 1

Tento pr├şbeh je rozpr├ívan├Ż o─Źami a ─Źinmi troch protagonistov, z ktor├Żch ka┼żd├Ż je hyper-realistick├Ż robot a nie ─Źlovek z m├Ąsa a krvi.

Jeden z nich, Kara, chr├íni chlapca, ktor├ęho zneu┼żil jeho krut├Ż otec z├ívisl├Ż od drog a obaja po┼żiadali o azyl na kanadsk├Żch hraniciach.

─Äal┼í├ş prototyp syst├ęmu Android s n├ízvom Mark sa sna┼ż├ş vies┼ą mechanick├║ revol├║ciu, ktor├í tvor├ş pr├şbeh jadra z├í┼żitku z Detroitu. A hoci to znie ako pr├şjemn├ę vytie, jeho jemn├í povaha trochu zni┼żuje z├í┼żitok.

Nakoniec je tu Connor, ktor├Ż pom├íha pol├şcii, ktor├ş s├║ v├Żznamn├Żmi kontrolovan├Żmi droidmi. Podivn├ę spojenie jeho partnera s veter├ínskym policajtom Hankom, jeho tradi─Źn├Żm policajtom, ktor├Ż je na to pr├şli┼í star├Ż a r├íd pije, poskytuje najlep┼íie p├şsanie v hre a dokonca aj priv├ştanie smiechom.

Clancy Brown, pravdepodobne najzn├ímej┼í├ş pre svoju ├║lohu v├Ązenskej str├í┼że, Byron Hadley v The Shawshank Redemption, urobil z├ísadn├║ zmenu ako Hank a po┼żi─Źal dobr├║ slim├ík ├║lohe, ktor├í by mohla by┼ą bezn├ídejne dvojrozmern├í v ruk├ích nesk├║sen├Żch. V obsaden├ş je aj hviezda Aliens Lance Henriksen, ktor├í sa tu napriek svojim predch├ídzaj├║cim androidom objavila ako otvoren├í postava Markov├Żch rodi─Źov a rodi─Źov.