Despotism 3k je nezávislý simulátor zdrojov, v ktorom sú ľudia majetkom …

Despotism 3k je nezávislý simulátor zdrojov, v ktorom k vášmu najväčšiemu prekvapeniua budete mať za úlohu vykorisťovať ľudí, čo vám umožní získať potrebnú energiu na vytvorenie vlastnej ríše.

simulátor ako žiadny iný Do obchodu Play prišli so všetkými úmyslami stať sa jedinečnou hrou a boli ponúkané na týždeň, aby ste si mohli užiť skutočné prémiové hry. Upozorňujeme vás, že táto hra nie je určená pre každého.

S cenzurovaným stavom

Despotizmus 3k vás posunie pred simulátor kde Musíte vedieť, ako používať ľudí ako najcennejší zdroj ktoré budete mať vo svojich rukách. V podstate budete mať niekoľko virtuálnych strojov / strojov, ktoré si zaslúžia produkovať energiu potrebnú na hladký chod všetkého produktu a prosperitu vášho kráľovstva.

Čím viac ľudí, tým cennejšie pre svoju ríšu, musíte to urobiť dať ich do práce, množiť, na varenie a výrobu tejto energie, aby sa udržal „motor“, ktorý sa bude vyrábať na rovnakej obrazovke ako váš mobilný telefón. Hra, v ktorej hráme takmer „boha“ a kde musíme vedieť, ako regulovať množstvo ľudstva, ktoré potrebujeme na výrobu energie alebo množstvo potravín, ktoré spotrebujeme.

Všetko sa stane na tej istej obrazovke Máte nádobu s odpočívaním vašich ľudí A to, čo použije na vybratie zvyšku strojov, kde dokáže vyrábať energiu, vyrábať, variť a robiť zvláštne experimenty s ľuďmi, ktorí sú unavení. Je dôležité, aby venovali pozornosť únave ostatných, pretože môžu prekročiť svoje úsilie a zomrieť.

Ľudia ako miazga vášho stroja v Despotism 3k

Na vrchole máte Séria háčikov, ktoré umožňujú pohyb ľudí zo strany na stranu aby ste to mohli efektívne spravovať a môžete pokračovať vo výrobe. Rovnako ako iné simulátory, môžete rozšíriť rezidenčný stroj o viac ľudí naraz na rovnakom mieste a vytvoriť viac zdrojov; pretože teraz môžete pridávať rôzne vylepšenia.

Despotizmus 3k

Náhodný komponent despotizmu 3k je regulovaný počítadlom každých 20 sekúnd sa odpočítavanie začne znova takže v určitom čase sa vyskytnú zvláštne okamihy. Príkladom sú ľudia, ktorí sú uväznení v strojoch na výrobu potravín a musia sa rozhodnúť, čo s nimi urobiť. Podľa jeho rozhodnutia môže dosiahnuť rovnomernejšie zisky alebo rovnakú smrť, aby videl, ako uviazol v stroji, čím sa zníži jeho účinnosť.

Špeciálne momenty položili polevu na tortu Tento simulátor má zvláštne skúsenosti, A pripravte sa, pretože to nie je ľahké. Stroj musíte optimalizovať tak, aby si každá ľudská bytosť zaslúžila ďalšie zlepšovanie a rozvoj 20 dní po každej hre. A to je misia, prežiť 20 dní

20 dní na prežitie

Despotism 3k je jednoduchá hra, ktorú musíte zvládnuť, musíte ju však hrať znovu a znovu sa učiť riadiť ako učiteľ, Ako už bolo povedané, musíte poznať angličtinu na dokončenie, kde musíte prečítať text, aby ste dostali niekoľko možností. Môžete to urobiť náhodne, ale všetko bude pre vás veľmi ťažké. A to bez počítania bonusov, ktoré do hry vkladajú zložitejšie prvky, takže máte hru niekoľko mesiacov.

Zručnosť strom

Technicky je to veľmi vizuálna hra vďaka veľké pixel umenie na jeho hrudi, Keďže je rovnaká obrazovka, nejde o nejasné detaily a vy musíte skutočne venovať pozornosť všetkému, čo sa vytvára, aby ste pochopili rôzne aktivované mechanizmy. Z malého svetla, ktoré označuje koniec procesu alebo háčika, ktorý bol vložený na vyčistenie reprodukčného zariadenia, ktoré je znečistené niektorými hroznými udalosťami … Čierny humor je všade v tejto hre.

Despotism 3k je bezkonkurenčný simulátor, ktorý vám odporúčame vyskúšať a že máte dostatok trpezlivosti na pochopenie mechanizmu, pretože skrýva veľké skúsenosti, ak vieme, ako im porozumieť. Prémiový titul, ktorý je na pol týždňa polovičnou cenou, aby ste mali všetok obsah platby, a pozitívne je vedieť, že jeho vývojár ho aj naďalej aktualizuje. Ak ste skutočným hráčom, mali by ste to skúsiť. Necháme vás odporučiť tento skvelý simulátor zábavného parku.

Stanovisko redaktora

nevýhody

  • Toto ešte nie je v španielčine

Stiahnite si aplikáciu