Descargar Varenie denn├şka Najlep┼íia chutn├í re┼ítaur├ícia a kaviare┼ł v 1.22.0 Mod APK

Descargar Varenie denn├şka Najlep┼íia chutn├í re┼ítaur├ícia a kaviare┼ł v 1.22.0 Mod APK 1 Descargar Varenie denn├şka Najlep┼íia chutn├í re┼ítaur├ícia a kaviare┼ł v 1.22.0 Mod APK 2 Descargar Varenie denn├şka Najlep┼íia chutn├í re┼ítaur├ícia a kaviare┼ł v 1.22.0 Mod APK 3 Descargar Varenie denn├şka Najlep┼íia chutn├í re┼ítaur├ícia a kaviare┼ł v 1.22.0 Mod APK 4 Descargar Varenie denn├şka Najlep┼íia chutn├í re┼ítaur├ícia a kaviare┼ł v 1.22.0 Mod APK 5 Descargar Varenie denn├şka Najlep┼íia chutn├í re┼ítaur├ícia a kaviare┼ł v 1.22.0 Mod APK 6 Descargar Varenie denn├şka Najlep┼íia chutn├í re┼ítaur├ícia a kaviare┼ł v 1.22.0 Mod APK 7

Popisy:

Cooking Diary┬«: Tasty Hills je fascinuj├║ci a dynamick├Ż mana┼ż├ęr ─Źasu, v ktorom sa hr├í─Źi stan├║ dedi─Źmi re┼ítaura─Źn├ęho imp├ęria, alebo sk├┤r to, ─Źo zostane po s├ęrii por├í┼żok a odporn├Żch ├║derov konkurentov. Ale nebu─Ćte nahnevan├ş ani nemysli na pomstu, mus├şte si n├íjs┼ą nov├Ż kurz pre projekt, vybra┼ą si vesel├ęho a talentovan├ęho person├ílu, vytvori┼ą aktualizovan├Ż a ├║plne origin├ílny jed├ílny l├şstok a e┼íte ove─ża viac, ktor├ę v├ís ani na min├║tu nenudia.

Vlastnosti :

– Otvorte re┼ítaur├íciu svojich snov jedine─Źn├Żm dizajnom. – Ozdobte svoju re┼ítaur├íciu tak, ako sa v├ím p├í─Źi! – Otraste vzh─żad svojej postavy viac ako 300 odevmi. – Z├║─Źastnite sa s├║┼ąa┼ż├ş medzi cechmi kuch├írov! – Hrajte a varte so svojimi priate─żmi! – Pravideln├ę bezplatn├ę aktualiz├ície!

Po┼żadovan├ę verzie syst├ęmu Android: Rusk├í zmrzlina [4,0,3-4,0,4] – Jelly Bean [4,1-4,3,1] – Kit Kat [4,4-4,4,4] – L├şzanka [5,0-5,0,2] – Marshmallow [6,0 – 6,0,1] – Nougat [7,0 – 7,1,1] – Oreo [8,0-8,1]

─îO V MOD APK

Ve─ża pe┼łaz├ş

Stiahnite si Cooking Diary Best Tasty Restaurant & Cafe Game v 1.22.0 Mod APK Free

varenie, denn├şk-v1.22.0-mod.apk

─îo je nov├ę

┼á├ęfkuch├ír, pon├íh─żajte sa dozvedie┼ą najnov┼íie spr├ívy z kulin├írskeho hlavn├ęho mesta! – Food truck: nov├Ż asistent, na ktor├Ż ste ─Źakali, je tu! – Nov├ę re┼ítaur├ície: Happy Fan and Dance Floor Star! – Creightonova v├Żzva: Kulin├írsky kr├í─ż m├í v├Żzvu pre Vzru┼íuj├║ce epiz├│dy: – Ktor├ş z va┼íich priate─żov p├┤jdu prv├Ż de┼ł? – Vydajte sa na cestu najz├íhadnej┼íieho ─Źlena Naj├║┼żasnej┼íej ┼ítvorice! Va┼íi priatelia u┼ż na v├ís ─Źakaj├║ v Tasty Hills!

Ďalšie informácie

po┼żiadavky:

4,4 a hore

verzia

1.22.0

Google Play

Hra─Źk├írstvo