Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Descargar Última APK de Worms Zone .io 1,3,0

Descargar Última APK de Worms Zone .io 1,3,0 1

Dnes existuje veľa trendových androidových hier. Jedným z nich je Worms Zone .io pre Android. Túto hru milujú deti, dospievajúci a ďalšie. Je to jedinečná hra. Možno ste ešte nikdy nevideli podobné hry. Je vyvinutý spoločnosťou Casual Azur Games. Podľa typu patrí do akčnej hry. Je jedinečný, pretože postava je červ. Nevyžaduje si, aby ste bojovali proti nepriateľom, ale aby ste len jedli a získali čo najviac bodov.

Informácie o súbore Worms Zone .io

Developer: PRÍPADNÉ AZUROVÉ HRY
verzia: 1,3,0 (130)
Veľkosť súboru: 26.2 MB
Nahrané: marec 9, 2020 o 9: 25:00 GMT + 07
požiadavka: Android 5,1 a hore
MD5: 51dc529a8541b0fa81783780dd2c7fad
SHA1: b213c5c55175e4f45ef85319dad8b1b3ca794fa9

Stiahnite si Worms Zone .io APK 1,3,0

Worms Zone .io hodnotenie

Táto hra prichádza s úžasnou grafickou kvalitou. Existuje veľa možností farieb, ktoré si môžete zvoliť pre svojho červa. Vďaka skvelej grafike je táto hra omnoho príjemnejšia. Po otvorení tejto hry sa môžete zapojiť do bitky v obrovskej aréne. Pripojíte sa k mnohým ďalším statočným červom. V tejto hre je vaším cieľom pestovať červa tak, aby ste boli najväčší.

Musíte tiež získať titul majstra. Musíte mať na pamäti, že majster by mal vyniknúť z davu. Pred začatím hry si môžete vybrať kožu pre svojho červa a vytvoriť si vlastný požadovaný dizajn.

Existuje niekoľko taktík, aby sa stal majstrom. Môžete uvažovať o tom, že ste bojovník, podvodník alebo staviteľ. Závisí to od vášho želaného spôsobu. Bez ohľadu na požadovanú taktiku je potrebné mať na pamäti jednoduché pravidlo. Ak narazíte na svojho súpera, prehráte. Ak sa vám však podarí nepriateľa obkľúčiť, nielen ich odstránite. Ďalej môžete ukradnúť všetky chutné pochúťky, ktoré zozbierali. V aréne sú k dispozícii aj rôzne bonusy. Môžu zlepšiť štatistiky vášho červa. Takže ich musíte používať múdro. Môžu byť použité na dosiahnutie vašich cieľov.

ChangeLog

  • Ďalšie vylepšenia ovládania dotykom
  • Nové vzhľady pridané
  • Chyby boli opravené

Table of Contents