Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Descargar Última APK de Word Connect 20,726.0

Descargar Última APK de Word Connect 20,726.0 1

Zatiaľ čo iní ľudia hrajú mobilné hry pre zábavu alebo trávia svoj voľný čas, môžete si vylepšiť svoju slovnú zásobu hraním najnovšieho APK programu Word Connect. 20,726.0 (70). v Google Play Store, hra je uvedená v kategórii Word. Je to zaujímavé, pretože hra je vlastne logická hra. Ako to ide s inými logickými hrami, otestuje váš mozog. Hraním tejto hry sa dozviete o novej slovnej zásobe zábavným a vzrušujúcim spôsobom. Napriek tomu, že ste logická hra, môžete ju kedykoľvek hrať vo svojom voľnom čase náhodne. Čo ešte táto hra môže ponúknuť?

Informácie o súbore Word Connect

Developer: Zentertain
verzia: 20,726.0 (70)
Veľkosť súboru: 92.7 MB
Nahrané: marec 9, 2020 o 8: 56:00 GMT + 07
požiadavka: Android 4,1 a hore
MD5: 61c140071dfd3dd547eea390ba30fea6
SHA1: 137428b20f92048ae0edca84bb62234e63d8e7cb

Stiahnite si APK programu Word Connect 20,726.0

Recenzia aplikácie Word Connect

Slovo sa skladá z niekoľkých písmen. Ak chcete v tejto hre vytvoriť slová, budete si musieť list zariadiť. V hre získate pár neusporiadaných listov. Všetko, čo musíte urobiť, je spojiť list do jedného slova. Obrazovka je rozdelená na dve časti. V spodnej časti sa nachádza neusporiadané písmeno. Medzitým je v hornej časti miesto, kde je potrebné zadať cieľové slovo. Medzi týmito sekciami budete mať miesto, kde je usporiadané dočasné slovo. Keď pripojíte písmeno, aby ste usporiadali správne slovo, bude odstránené v hornej časti. Takto získate skóre.

Neusporiadané písmeno v dolnej časti môže byť usporiadané do niekoľkých slov. Hra poskytuje viac ako dvetisíc slov čakajúcich na vytvorenie. Hra obsahuje úroveň obtiažnosti. Pomocou jednoduchej úrovne môžete vytvárať jednoduché slová. Zvýšenie úrovne obtiažnosti vás dovedie k zložitým slovám s viac neusporiadanými písmenami. Vždy sa môžete vrátiť na konkrétnu úroveň, kde už slová dokončujete. Odomknite ďalšiu úroveň a pokračujte v hre. Ak máte ťažkosti s dokončením hry, môžete kedykoľvek kliknúť na tlačidlo pomocníka. Pomôže vám získať novú slovnú zásobu.

Hra obsahuje funkciu dreva, ktorá vám pripomenie vašu stolnú hru pre deti. Ak sa vám téma nepáči, táto logická hra má ešte šesť ďalších tém, ktoré si môžete vybrať. Grafika je múdra, neobsahuje príliš veľa detailov, ako potrebuje. Najlepšie na tejto hre je režim offline. Umožňuje vám hrať hru bez toho, aby bolo zariadenie pripojené k internetu.

Pros:

  • Poskytuje nostalgickú tému so šiestimi ďalšími témami.
  • K dispozícii je funkcia tlačidla pomocníka.
  • Má tiež funkciu offline.

Zápory:

  • Je možné, že vás uviaznu na konkrétnej úrovni.
  • Používa sa nákup v aplikácii.

Tipy na hranie hry

Predtým, ako začnete hrať program Word Connect pre Android, môžete mať vedľa seba slovník. Slovník vám pomôže nájsť správne písmená. Počas hry môžete objaviť novú slovnú zásobu. Pomocou slovníka môžete zistiť, čo nové slovo znamená.

Ak neviete, aké bude ďalšie slovo, môžete ho náhodne spojiť a dúfať v to najlepšie. Keďže herný mechanik počíta, koľko chýb urobíte, je dôležité, aby ste nakreslili spojovaciu čiaru, iba ak si nie ste istí.

ChangeLog

  • Deň sv. Patrika je tu! Pripojte sa k nám od 16. do 19. marca:
  • Prihláste sa a pripojte sa k našej akcii Deň sv.
  • Nenechajte si ujsť výpredaj nášho svätého Patrika!
  • Nezabudnite sa pozrieť na náš obchod, kde nájdete ďalšie ponuky!
  • Prijmite výzvu 300 nových úrovní!