Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Download Última APK de Vojnoví draci 5.14

Download Última APK de Vojnoví draci 5.14 1

War Dragons najnovšie APK 5.14 ​​(514001) je jednou z najlepších hier, ktoré využívajú špičkovú technológiu, ktorá uspokojí hráča pri hraní hry. Táto hra rozbehne slávnosti s úplne novou ikonou, plnou kožou a dvoma novými majestátnymi drakmi. S tými z nich budete radi hrať hru s kamarátom alebo bez kamaráta. Pripojte sa k hre a pomôžte svojim spoluhráčom udržať nepriateľský útok v reálnom čase. Táto hra nie je len sto drakov, ale má viac rôznych drakov v hre. Grafika a vlastnosti hry budú ľudí baviť počas hrania hry.

Informácie o súbore War Dragons

Developer: Vreckové drahokamy
verzia: 50,14 (514001)
Veľkosť súboru: 112 MB
Nahrané: 30. januára 2020 o 8: 28:00 GMT + 07
požiadavka: Android 4,4 a hore
MD5: 1660eef9112b125c93adc323072bb987
SHA1: 92831ccd9ea64911582745261585b8f2253e4baf

Stiahnite si War Dragons APK 5.14

War Dragons hodnotenie

Hra má pôsobivý dej, ktorý vás veľmi pozve na dračí svet. V tejto hre nájdete veľa jedinečných drakov, ktorí majú rôzne schopnosti, vrátane útočných štýlov, tried a schopností kúziel. Mali by ste tiež rozmnožiť svojho draka tak, aby sa stal silnejším ako armáda. Môžete tiež odomknúť zúrivý typ draka, ktorý bude vaším partnerom na porazenie nepriateľov. Najlepšie, ktoré nájdete v tejto hre, je grafika, ktorá má pre vás kvalitnú hru.

Grafika hry

Pretože hra má pôsobivú technológiu pre grafiku, uvidíte, že má úžasnú grafiku. Vizuálne, táto hra má ohromujúcu 3D real-time strategickú hru, ktorá vás ohromí. Zvukový efekt v tejto hre je tiež skvelý, takže budete hrať úžasnú hru vo svojom androidi.

Hra obsahuje

Hra má niektoré funkcie, ktoré uľahčia hráčovi počas hry. V tejto hre môžete kombinovať sily s priateľmi. Môžete hrať a pripojiť sa k cechu, aby ste spojili silu so svojím priateľom s ostatnými dračími pánmi, ktorí budú vo vojne užitoční. So synchrónnym multiplayerom môžete tiež chatovať so svojím priateľom v reálnom čase a koordinovať útok, aby ste mohli vytvárať stratégie vo vojne. Ďalšími prvkami tejto hry sú stavba nepreniknuteľných pevností na ostrove s optimálnou kombináciou osvetlenia. S touto myšlienkou sa môžete bezpečne chrániť a bude vašou základňou zaútočiť na nepriateľov.

Rovnako ako iná hra, aj táto hra má niektoré klady a zápory, ktoré by mali byť známe. Tu sú niektoré výhody a nevýhody v hre:

Pros:

  • Hra má skvelý vizuálny vzhľad s ohromujúcim 3D
  • Funkcie sú veľmi užitočné
  • K dispozícii je chatovanie s priateľmi

Zápory:

  • Počet medailí sa nezobrazí
  • Na hranie hry je potrebné viac úložného priestoru

Ako hrať

Ak chcete hrať War Dragons pre Android, bude pre vás lepšie použiť niekoľko tipov. Základným tipom na hranie tejto hry je chov draka. Pomôže vám získať špeciálne zručnosti a schopnosti drakov. Okrem toho by ste si mali vybudovať pevnosti aj ako svoju najlepšiu stenu, aby ste chránili svoju oblasť pred nepriateľmi. Vytvorenie aliancie s priateľom bude tiež ďalším tipom, ako vyhrať každú fázu hry.

ChangeLog

  • Podpora nových drakov a kúziel
  • Opravy všeobecných chýb
  • Vylepšenia výkonu a stability

Table of Contents