Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Descargar Última APK de Pixel Art – farba podľa knihy čísel 4,9

Descargar Última APK de Pixel Art - farba podľa knihy čísel 4,9 1

Možno nikdy nebudete vedieť, že jednoduché hry pre vás môžu veľa znamenať. Koniec koncov môžu byť viac ako len hry na zábavu. V závislosti od hry môžu byť užitočné pre relaxáciu a meditáciu vašej mysle. Ak existuje niečo, čo odporúčať, radšej zvážte hranie Pixel Art – Color by Number Book najnovšie APK 4,9 (1110049019).

Pixel Art – informácie o farebnom čísle knihy

Developer: Easybrain
verzia: 4,9 (1110049019)
Veľkosť súboru: 41.1 MB
Nahrané: 11. marca 2020 o 8: 11:00 GMT + 07
požiadavka: Android 4,3 a hore
MD5: 7a1e38d7e68bc79950e3f453acf9342f
SHA1: 2931e6b648869d2eb9cefc2a40de909556457c1f

Stiahnite si Pixel Art – Color by Number Book APK 4,9

Pixel Art – Farba podľa čísla Recenzia knihy

Hranie hry je v podstate jednoduché. Musíte si jednoducho vybrať z množstva fascinujúcich obrázkov až po farebné. Zväčšite obrázok a uvidíte políčka s číslami. Vyberte farby na palete s príslušnými číslami a farby zafarbte. Takéto jednoduché veci môžu uvoľniť vašu myseľ a uviesť ju do meditačného stavu. Výsledkom bude viac sústredenia ako predtým a zlepšovanie schopností porovnávania, presnosti a presnosti. Určite je to pekná hrateľnosť.

Aj keď by to mohlo vyzerať ako jednoduchá hra na vyfarbenie, vývojár túto hru skutočne navrhol s množstvom funkcií, ktoré ponúka. Hra je určená pre dospelých aj pre deti a ponúka vám fotografie z mandaly, vzory, zvieratá, vtáky a ďalšie. Fotografie sa budú aktualizovať každý deň, takže vždy budete mať nové veci na vyfarbenie. Nástroje na farbenie sa tiež líšia. Magic Wand má farbu viac ako jednej susednej bunky s rovnakým počtom. Grenade tak namiesto toho urobí pre akékoľvek čísla.

Od každej hry nemôžete očakávať iba dobré veci. S výhodami musia byť aj nejaké nevýhody. Mať nevýhody však nemusí byť nevyhnutne zlé. Aj keby boli zlí, určite by bolo lepšie ich poznať vopred.

Pros:

  • Hrateľné pre ľudí všetkých vekových skupín
  • K dispozícii pre všetky úrovne zručností
  • Pretekajúce umelecké diela
  • Pomerne náročná hra

Zápory:

  • Žiadny gumový nástroj na opravu chýb
  • Váš videozáznam nie je k dispozícii

Ako hrať

Niektorí ľudia sa pri prvom hraní nových hier ne vždy dobre daria. V takom prípade nebude také zlé robiť nejaké tipy a triky. Pixel Art – Book Color for Number pre Android sa môže ľahko prehrávať, ale tipy vám môžu pomôcť urobiť lepšie.

Medzi tipy, možno budete musieť použiť lupu pre rýchlejšie a presnejšie sfarbenie. Na jej vyvolanie by stačilo dlhé klepnutie. Obrázok môžete tiež posúvať prstom na koniec obrazovky, zatiaľ čo stále používate lupu. Aj jeden nástroj môže byť užitočný dvoma spôsobmi.

ChangeLog

  • Vylepšenia výkonu a stability