Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Descargar Última APK de Fantasy vojnové taktiky R 00,577

Descargar Última APK de Fantasy vojnové taktiky R 00,577 1

Fantasy vojnové taktiky najnovšie APK 0.577 (132) je jednou zo zaujímavých hier na hranie rolí. Hra je skvelá s rôznymi druhmi stratégie. Pri hraní tejto hry sme si istí, že by ste mohli preskúmať svoju schopnosť tvorby stratégie na porazenie nepriateľov vo vnútri hry. Na druhú stranu, hra je tiež pekná s kompletným menu a skutočný pohľad s technológiou vo vnútri hry. Naozaj, nikdy nebudete hrať túto hru vo svojom voľnom čase.

Informácie o súbore Fantasy War Tactics R

Developer: Spoločnosť NEXON
verzia: 00,577 (132)
Veľkosť súboru: 92.9 MB
Nahrané: marec 2, 2020 o 9: 06:00 GMT + 07
požiadavka: Android 4,0,3 a hore
MD5: afedcefba1f03db621f74dcd9b94635b
SHA1: c962ffd55d7bd5b2af766b9faefae922ddad51e7

Stiahnite si Fantasy War Tactics R APK 00,577

Fantasy vojnové taktiky R recenzia

V tejto hre nájdete veľa druhov herných režimov. Herné módy tu budú príjemné, aby ste si užili každé dobrodružstvo v ponuke. Prvý režim hry je režim scenára. V tomto režime môžete byť pán, ktorý by mohol vládnuť svetu. Tu budete mať možnosť najímať hrdinov, ktorí za vás prevezmú svet!

Potom je tu aj režim rastu hrdiny. V takom prípade budete môcť niektorými predmetmi zvýšiť schopnosť hrdinov. Silnejší hrdinovia budú tou najlepšou postavou, ktorá si hru veľmi užije a vyhrá každý boj, ktorému čelíte.

Vo vnútri hry je tiež režim výziev a verzus režim. Režim výziev je pekný, pretože tu budete mať dobrú úlohu. Úlohou vo vnútri režimu výziev je odhalenie mystického hlasu vo veži úsvitu. Bude to náročná cesta, ktorej ste sa v hre kedy stretli. Zatiaľ čo verzus je bitka Pánova. Tým, že urobíte bitku, získate vyššiu česť. Existujú niektoré etapy, ktoré budú tlačiť vaše schopnosti, ako napríklad Pevnosť temnoty, Dimenzionálny nájazd prielomu a ďalšie.

Ďalším dobrým a zároveň najnáročnejším režimom je režim pohodlia. Tento režim vám umožní analyzovať neznáme gény na gény hrdinov a poslať hrdinov na cestu expedície.

Samotná hra je tiež zaujímavá peknou grafikou a hrateľnosťou. Využíva 3D animáciu kombinovanú s grafikou na úrovni PC. Jeho kombináciou získate skvelý vzhľad postavy, ktorá ukáže autentickú črtu. Na druhej strane hrateľnosť hry je tiež zaujímavá jednoduchým ovládaním.

Pros:

  • Náročné misie hrať
  • Viac hrdinov s rôznymi schopnosťami
  • Jednoduché ovládanie

Zápory:

  • Vyžaduje sa obrovská vnútorná pamäť
  • Kúpte si nejaké špeciálne položky za reálne peniaze
  • Nedostatok starej verzie systému Android

Ako hrať

Ak si chcete túto hru užiť, existuje niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu pri hraní tejto hry.

V prvom kroku, pred vstupom do žalára, si prosím prečítajte ikonu na lupe. Bude môcť skontrolovať formáciu monštier a môžete z toho získať výhodu. Zatlačte, aby ste získali výhodu z príšery, aby ste prežili.

Potom je tiež dôležité, aby ste taktiku efektívne využívali. Pamätajte, že v hre budete čeliť mnohým nepriateľom s rôznou silou. Musíte rýchlo použiť taktiku, aby ste rýchlo porazili monštrum.

ChangeLog

  • Oprava chyby