Descargar Última APK de Empires & Puzzles: RPG Quest 27.0,0

Descargar Última APK de Empires & Puzzles: RPG Quest 27.0,0 1

Hľadanie zaujímavej RPG hry nie je ťažké, pretože môžete hrať Empires & Puzzles: RPG Quest najnovšie APK 27.0,0 (1230). Táto hra vás pobaví na dovolenke veľmi dobre. V tejto hre by ste mali vytvoriť kombináciu 3 vojny a budovanie pevností. Okrem toho to bude úžasné s PVP hrou, ktorá poskytne nový zážitok ľuďom, ktorí hru hrajú. Hra bude tiež podporovaná najlepšími grafikami a funkciami. Z tohto dôvodu sa budete nudiť, keď budete hrať túto hru počas svojej dovolenky. V tomto decembri si užijete špeciálny obsah zimného festivalu, takže v zime budete mať exkluzívne dobrodružstvo.

Empires & Puzzles: Informácie o súbore RPG Quest

Developer: Malé obrie hry
verzia: 27.0,0 (1230)
Veľkosť súboru: 104 MB
Nahrané: 23. februára 2020 o 8: 51:00 GMT + 07
požiadavka: Android 4,4 a hore
MD5: 7506fd406740eb9229f42a73137ed7e0
SHA1: c09a7266a9e0f2a5bc143af0acc80072443c2cd4

Stiahnite si Empires & Puzzles: RPG Quest APK 27.0,0

Empires & Puzzles: RPG Quest review

V tejto hre by ste mali čeliť svojim nepriateľom tak, že pošlete svoje jednotky, aby ich porazili. Môžete urobiť veľké kombo, aby ste zničili svojich nepriateľov. Okrem toho by ste si mali znovu vybudovať svoje veľké pevnosti, aby ste zabránili nepriateľom v tom, aby sa vaše oblasti nachádzali. Hra má tiež pekné hry, ktoré vás potešia pri hraní hry vo voľnom čase. Niektorý nový obsah poskytne ľuďom nejaké nové zážitky, keď hrajú hru na svojom androidi.

Hranie tejto hry je v skutočnosti jednoduché a jednoduché, takže ju môžete hrať pre všetky vekové kategórie. Musíte len zhromaždiť svoje jednotky a zavolať stovky najsilnejších hrdinov, aby ste porazili nepriateľov. Zaútočte na iného hráča na celom svete a získajte viac výhod v tejto vojne. Môžete tiež prísť na ďalšiu úroveň svojich hrdinov, budov a špeciálnej sily v hre. Z tohto dôvodu sa nebudete nudiť, pretože pre svoju hru budete vždy dostávať niečo nové.

Grafika tejto hry je úžasná. Je to vidieť pri pôsobení hry. Účinok monštier, hrdinov a ďalších vizuálnych detailov vo fantasy svete vás ohromí, keď budete hrať túto hru. Funkcie hry vám tiež uľahčia hranie hry, pretože si môžete vytvoriť tím a čeliť Titanu so svojou alianciou. Budete spokojní so svojou zvedavosťou o tajomstve zimného kalendára, ktorý je plný dennej ponuky a bezplatného špeciálneho pokladu v hre.

Okrem toho má hra aj niektoré výhody a nevýhody, ktoré vám pomôžu zvládnuť túto hru veľmi veľa. Tu sú niektoré výhody a nevýhody hry:

Pros:

  • Má niekoľko nových funkcií
  • Grafika je úžasná, ktorá je podporovaná s veľkým efektom
  • Môžete sa spojiť so svojím priateľom

Zápory:

  • Na prestavbu pevností je potrebné viac času
  • Vyžaduje sa neustála aktualizácia

Ako hrať

Niekoľko tipov na hranie Empires & Puzzles: RPG Quest for Android vám pomôže vyhrať každú úroveň hry. Najprv si pevne postavte pevnosť, aby ste si udržali svoju oblasť veľmi dobre. Neustále zvyšujte svojich hrdinov na úrovni, aby ste zlepšili zručnosti a schopnosti. Tieto tipy vám pomôžu zvýšiť úroveň hry.

ChangeLog

  • sezóna 3 sa blíži – pripravte sa na epické dobrodružstvo do Valhally a ďalej!
  • Vyrovnajte nové runové kamene so špeciálnymi bonusmi!
  • Pripojte sa k hre úplne nový hrdinovia z Valhally!
  • Rôzne opravy chýb a menšie vylepšenia