Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Descargar Última APK de Blossom Blast Saga 79.0,0

Descargar Última APK de Blossom Blast Saga 79.0,0 1

The Blossom Blast Saga najnovšie APK 79.0,0 (252) je jednou zo zaujímavých hier. Hra vyvinutá kráľom zahŕňa aj príležitostnú hru, ktorá poteší hráča pri jeho hraní. S farebnými funkciami hry som si istý, že to po únavnom čase zníži únavu. Hra sa skutočne dá ľahko hrať. Je to zábavná hra, ktorá vás zavedie do krásnej záhrady s rôznymi farebnými kvetmi. Na niektorých úrovniach sa môžete tešiť, čo vám prinesie rôzne náročné záležitosti. Pozrime sa, čo sa deje vo vnútri hry!

Informácie o súbore Blossom Blast Saga

Developer: kráľ
verzia: 79.0,0 (252)
Veľkosť súboru: 87.9 MB
Nahrané: 13. marca 2020 o 8: 42:00 GMT + 07
požiadavka: Android 4,0,3 a hore
MD5: a7ef0f4db846b275acd8c693524ad25b
SHA1: fab9a4dce13eea3afeb1ed14eb1aa02159c5ebbd

Stiahnite si Blossom Blast Saga APK 79.0,0

Recenzia Blossom Blast Saga

Aby sme vedeli podrobnosti o tejto hre, budeme hovoriť o jej preskúmaní. Ako sme už povedali, hra obsahuje aj príležitostnú hru a je príjemné hrať s farebnými prvkami. Hráč bude ľahké zničiť hru. Tu jednoducho musia zodpovedať trom alebo viacerým kvetným púčikom, aby svet kvitol do veľkolepej farby, ktorú sme nikdy predtým nevideli. Potom môžete do hry zapojiť aj viac pukov kvetov, ktoré vám pomôžu nastaviť slávnu reakciu reťazca.

Aby ste boli majstrom hry, musíte samozrejme zbierať viac bodov z pestovania kvetov. Okrem toho musíte zbierať aj všetky kvety, takže budete majstrom hry. Na vyššej úrovni môžete získať „Úžasný kvet“ a „Flower Power“ pre zaujímavejší dosah.

Pretože hra používa kvety ako hlavné postavy v hre, používa farebnú a krásnu grafiku. Hráč nájde krásnu záhradnú výplň s krásnymi farebnými kvetmi. Celkovo je hra jednoduchá a ľahko sa učí, ale budete musieť zvládnuť určitú výzvu.

Vývojár používa 2D vysoko kvalitnú grafiku. Aj keď má kvet menej realistické detaily, je stále krásna s kvalitou grafiky. Na druhú stranu, zábavná hudba tiež poskytuje pekný tón, ktorý vás sprevádza hraním detailov.

Vo vnútri hry získate aj ďalšie funkcie, vďaka ktorým bude hra zaujímavejšia, napríklad režimy puzzle, projekty na zhromažďovanie viacerých hráčov a ďalšie. Zažite všetky druhy hry pre náročné veci.

Pros:

  • Jednoduché a ľahké hrať
  • Farebná grafika s krásnymi kvetmi
  • Kompletné režimy s náročnými kúskami

Zápory:

  • Príliš veľa úrovní – až 600 úrovní
  • Znudená úroveň v prvom období
  • Na špeciálne vybavenie používajte skutočné peniaze

Ako hrať

Ak si chcete hru užiť, musíte tu nájsť niekoľko tipov. Existuje niekoľko dôležitých tipov, ktoré tu odhalíme, aby sme vám pomohli stať sa majstrom hry. Pokiaľ ide o prvé tipy, uistite sa, že idete správnym smerom. Nebudete mať obmedzený čas premýšľať o tom, ako si vyberiete. Využite čas múdro, pretože to ovplyvní body, ktoré získate.

Na druhej strane musíte tiež nájsť tú najdôležitejšiu kvetinu, ktorá má na hru väčší vplyv. Potom venujte väčšiu pozornosť metre kvetov kvetov. Posledné tipy v hre Blossom Blast Saga pre Android sú veľké. To znamená, že to bude dobré, keď zväčšíte záhradu, takže pri hraní môžete získať vyšší bonus.

ChangeLog

  • Všeobecne sa uznáva, že nová epizóda je teraz k dispozícii pre tých, ktorí chcú 20 nových úrovní.

Table of Contents