Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Descargar Última APK de archer 1,3,6

Descargar Última APK de archer 1,3,6 1

Nie je nič zábavnejšie ako hrať hru na android. Pokiaľ ide o hry so systémom Android, existuje veľa možností na hranie. Jednou z najobľúbenejších hier je Archero pre Android. Podľa typu patrí do akčnej hry. Táto androidová hra je vyvinutá Habby. Táto hra sa rovnako ako jej názov týka Archera. Táto akčná hra je vhodná pre každého používateľa Android a môže sa hrať na akomkoľvek type smartfónu s Androidom.

Informácie o súbore Archero

Developer: Habbo
verzia: 1,3,6 (354)
Veľkosť súboru: 103 MB
Nahrané: marec 8, 2020 o 12:01 GMT + 07
požiadavka: Android 5,0 a hore
MD5: 4e4a51a10cd98634da46414989d2780b
SHA1: 6ed2a336ee16a972be50ce3b52ab7717f8515f9f

Stiahnite si Archero APK 1,3,6

Archero review

Podobne ako iné hry pre android sa tento zameriava aj na svoju grafiku. Neznamená to však, že grafická kvalita je sklamaním. Ponúka prehľadnú grafiku, takže táto hra je veľmi príjemná. Vyžaduje si to, aby ste vstúpili do sveta, ktorý vás vylúči. Správate sa ako osamelý lukostrelec. Musíte odolať a poraziť blížiace sa vlny zla. Musíte zintenzívniť a naskladať veľké zručnosti a boje o vlny trvalých nepriateľov. Akonáhle zomriete, musíte začať znova. Preto musíte byť opatrní.

Mali by ste si užiť výrobu nespočetných kombinovaných schopností, ktoré vám pomôžu prežiť. Mali by ste sa plaziť v rôznych svetoch a čeliť monštrám a prekážkam. Táto hra sa dodáva aj s niektorými funkciami. V prvom rade obsahuje náhodné a jedinečné zručnosti, ktoré vám pomôžu prehľadávať kobky. Okrem toho môžete v novom vesmíre skúmať aj úžasné svety a stovky máp.

Potom existujú aj stovky príšer, ktoré ste nikdy predtým nevideli. K dispozícii sú tiež prekážky brániace mysleniu. Musíte ich všetky poraziť. Ešte raz si môžete vylepšiť a vybaviť sa pomocou výkonného zariadenia, aby ste zlepšili svoje štatistiky.

ChangeLog

  • Novo pridané zručnosti pre boj
  • Nová trieda vybavenia: Ancient Legendary
  • Nová funkcia zobrazenia korektora Coins
  • Výnosy offline pre zafíry
  • Zručnosti meteorov a hviezd teraz zaútočia na nepriateľské oblasti
  • Farby scény jarného festivalu
  • Ďalšie odmeny pridané v Battle Pass
  • Opravy chýb

Table of Contents