Descargar Samsung Galaxy Únik A11 odhaľuje trojité zadné kamery, displej Infinity-O APK Android

Descargar Samsung Galaxy Únik A11 odhaľuje trojité zadné kamery, displej Infinity-O
 APK Android 1

Spoločnosť Samsung uviedla na trh Galaxy M31 začiatkom tohto týždňa v Indii. Spoločnosť teraz údajne pracuje na novom smartfóne od svojho Galaxy Séria. Uniknuté omietky a špecifikácie sa objavili na internete Galaxy A11, ktorý by uspel Galaxy A10.

Podľa správy od 91mobiles, Galaxy A11 bude obsahovať a 6,4-inch LCD displej a tri zadné kamery. Jedna z troch zadných kamier bude mať 13 megapixlový snímač. V prednej časti bude smartphone domovom 8-megapixelový fotoaparát. Galaxy Tiež sa uvádza, že A11 zabalí a 4, 000mAh batéria a spustenie systému Android 10 už po vybalení. Minulé úniky tiež navrhli 128 GB zabudované úložisko pre Windows Galaxy A11.

K dispozícii je tiež uniknutá fotografia Galaxy A11 cez titulky systému Android. Smartfón je viditeľný pomocou fotoaparátu s dierkovým otvorom. Samsung by namiesto toho prekopával vrubový displej. Smartfón má tiež zadný snímač odtlačkov prstov spolu s trojitými kamerami umiestnenými vertikálne na boku. Galaxy A11 už vyzerá ako hlavná aktualizácia oproti systému Windows 7 Galaxy A10 s lepšími fotoaparátmi a batériou.

Uniknutý obraz Galaxy A11.

Uniknutý obrazGalaxyA11. (Aktuality systému Android)

Spoločnosť Samsung uviedla na trh Galaxy A10 v Indii tento rok minulý rok. Smartfón obsahuje a 6,2-inch displej HD + Infinity V. Pre fotografie,GalaxyA11 športový 13-megapixlový zadný fotoaparát s f /1,9 clona a 5-megapixelová predná kamera s rozpoznaním tváre.GalaxyA10 je poháňaný a 3, 400 mAh batéria. Dodáva sa v troch farebných variantoch – červená, modrá a čierna.