Descargar Obec v7.3,0 Mod APK

okresokres

Obec v7.3,0 Mod apk + Data for Android.

─îerno┼ísk├í ┼ítvr┼ą je jedine─Źnou zmesou mestsk├Żch budov a po─żnohospod├írstva!

Zostavte si svoje vysn├şvan├ę mesto! Zber plod├şn, ich spracovanie vo va┼íich zariadeniach a predaj tovaru na rozvoj v├í┼ího mesta. Obchod so vzdialen├Żmi ostrovmi. Otvorte re┼ítaur├ície, kin├í a in├ę komunitn├ę budovy, aby v├í┼ímu mestu dal osobitn├║ chu┼ą. Presk├║majte ba┼łu a z├şskajte zdroje a n├íjdite starovek├ę artefakty. Spravujte svoju vlastn├║ zoologick├║ z├íhradu a zbierajte zvierat├í z cel├ęho sveta. Ste pripraven├ş vytvori┼ą si svoj sen? Za─Źnime!

Vlastnosti ─Źerno┼ískej ┼ítvrti: * R├┤zne budovy a dekor├ície, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vytvorenie svojho vysn├şvan├ęho mesta * R├┤zne plodiny pestovan├ę a nesk├┤r spracov├ívan├ę vo va┼íich tov├ír┼łach * Z├íbava, charizmatick├ş me┼í┼ąania s objedn├ívkami, ktor├ę mus├şte vyplni┼ą * Ba┼ła v├í┼ího mesta pln├í starovek├Żch artefaktov, ktor├ę m├┤┼żete objavi┼ą a zbiera┼ą * Kr├ísne zvierat├í, o ktor├ę sa treba postara┼ą * Po─żnohospod├írska p├┤da na spr├ívu a roz┼íirovanie * Exotick├Ż tovar dov├í┼żan├Ż z ostrovov * Zoologick├í z├íhrada na stavbu, kde m├┤┼żete dokonca rozmno┼żova┼ą zvierat├í * Sl├ívne pamiatky, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na ozdobenie svojho mesta, ako je napr├şklad Socha slobody, ve─żk├í Ben a mnoho ─Ćal┼í├şch! * Zahrajte si so svoj├şm Facebook a priate─żov z Google+ alebo spoznajte nov├Żch priate─żov v komunite hier!

Township je zadarmo hra┼ą, aj ke─Ć niektor├ę polo┼żky v hre je mo┼żn├ę k├║pi┼ą aj za skuto─Źn├ę peniaze.

* Na prehr├ívanie je potrebn├ę pripojenie k sieti *

─îo je nov├ęNOV├ë SK├ÜSENOSTI * Vykonajte hern├ę akcie, aby ste mohli dokon─Źi┼ą ├║lohy profesora a z├şska┼ą odmeny. * Pou┼żite zlat├Ż pas na odomknutie najlep┼í├şch odmien. EVENTY A TURNAJE * Turnaje: Priemyseln├Ż boom sa za─Ź├şna 21. febru├íra, pokro─Źil├ę po─żnohospod├írstvo sa uskuto─Źn├ş v marci 6a Transport Magnate 20. marca * St├ínok Smoothie na akcii Tropical Blends 27. febru├íra. * Aerial Challenge sa za─Ź├şna 12. marca. * Sladk├Ż t├Ż┼żde┼ł sa za─Ź├şna udalos┼ą 26. marca. ALSO * Mushroom Farm na ├║rovni 63. * 2 mestsk├ę expanzie.

Obec mod ─îerno┼ísk├í ┼ítvr┼ą mod

Obec v7.3,0 Informácie o móde:

1, Nekone─Źn├ę mince *2, Nekone─Źn├í hotovos┼ą ** sa zvy┼íuje, ke─Ć m├ş┼łate

Stiahnu┼ą Ôľ╝ [Google Play]

Obec v7.3,0 Mod APK