Descargar Google IO 2020 pôjde podľa plánu napriek strachu z Coronavirus APK Android

Descargar Google IO 2020 pôjde podľa plánu napriek strachu z Coronavirus
 APK Android 1

Nedávne prepuknutie choroby Coronavirus viedlo k niekoľkým zmenám v technickom kalendári. Začiatkom tohto mesiaca MWC 2020 bol zrušený kvôli prebiehajúcej pandémii. V poslednej dobe, GDC 2020 a FacebookF8 2020 bol zrušený kvôli strachu z vírusu. V čase, keď technické spoločnosti odstraňujú technické udalosti alebo rušia svoje vlastné udalosti, sa spoločnosť Google rozhodla dodržať svoj harmonogram, pokiaľ ide o jej výročnú konferenciu vývojárov.

Spoločnosť Google je naplánovaná na hosťovanie produktu Google I / O 2020 medzi 12. a 14. májom v amfiteátri Shoreline v Mountain View v Kalifornii. Teraz spoločnosť vo vyhlásení výkonného editora The Verge Dieter Bohn potvrdila, že plánuje usporiadať svoju výročnú konferenciu vývojárov podľa pôvodného plánu. Spoločnosť však dohliada na vývoj v súvislosti s nedávnym prepuknutím choroby a na oznámenia WHO, CDC a ďalších organizácií.

Spoločnosť podľa a správa do 9T5 Google začal kontaktovať výhercov lístkov I / O 2020. Výhercom, ktorí boli vybraní na účasť na nadchádzajúcej udalosti, sa za všeobecné lístky účtuje 1150 USD a za akademické vstupenky 375 USD.

Aktualizovala tiež sekciu FAQ na svojej webovej stránke I / O 2020, v ktorej oznámila všetkým účastníkom, že budú môcť zrušiť svoju registráciu bez peňažnej pokuty do 15. apríla. „Umožníme všetkým registrujúcim I / O zrušiť registráciu do 15. apríla 2020 bez finančnej sankcie, aby sa cestovné rozhodnutia dali robiť na základe toho, čo je najlepšie pre zdravie a bezpečnosť všetkých účastníkov. Ak sa nemôžete zúčastniť I / O Google, budeme naďalej ponúkať živý prenos na diaľku, “napísal Google v sekcii Časté otázky na svojej webovej stránke I / O 2020.