Descargar Apple nechce, aby ste si prečítali túto knihu, ktorú napísal bývalý správca obchodu App Store APK Android

Descargar Apple nechce, aby ste si prečítali túto knihu, ktorú napísal bývalý správca obchodu App Store
 APK Android 1

Apple Používateľ poslal list s upokojením a upustením, aby sa pokúsil zastaviť vydávanie knihy, ktorú napísal bývalý manažér obchodu App Store. Podľa správy v nemeckej publikácii Focus Apple je presvedčený, že kniha obsahuje dôverné obchodné tajomstvá.

Kniha s názvom App Store Confidential je napísaná Tomom Sadowským v nemčine. Sadowski viedol App Store pre Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko od roku 2014 do decembra 2019, ako je počúvané na jeho LinkedIn stránke. Čiara na obálke – Ein personlicher Blick hinter die Kulissen von Apples wichtingstem Business – zhruba preložená do – Osobný pohľad do zákulisia AppleNajdôležitejšou firmou.

App Store Confidential podľa správy spoločnosti AppleInsider pokrýva prácu spoločnosti Sadowski na adrese Apple vrátane stretnutí s generálnym riaditeľom Tim Cookom.

Apple poslal list spoločnosti Sadowski a jeho vydavateľovi Murmannovi Verlagovi, v ktorom ich žiada, aby „prestali vydávať knihu do obchodov, stiahli si všetky kópie z obehu a zničili rukopisy knihy“ podľa Focusa.

Kniha je stále v predaji dňa Amazon,

Apple zdieľa vyhlásenie s používateľom The Verge pokiaľ ide o toto:

Apple už dlho propaguje bezplatnú tlač a podporuje autorov všetkých typov. Aj keď je nám ľúto tejto dlhodobej cesty Apple zamestnanec porušil náš pracovný vzťah, jeho konanie nás nenechávalo na nič iné ako ukončiť jeho zamestnanie – rozhodnutie odsúhlasené zamestnaneckou radou. Všetci pracovníci by mali mať primerané očakávania, že politiky zamestnanosti sa budú uplatňovať rovnako a spravodlivo a že všetky spoločnosti by mali mať primerané očakávania, že ich obchodné praktiky zostanú dôverné.

Prečítajte si tiež: Apple iPhone 9 praktické video ukazuje dizajn starej školy

AppleVo vyhlásení sa uvádza, že Sadowski bol prepustený, „pretože zamýšľal publikovať knihu proti želaniam svojho zamestnávateľa alebo možno preto, že tak urobil bez toho, aby v spoločnosti prešiel správnymi kanálmi“.

Sadowski v rozhovore pre Der Spiegel povedal, že s ním zdieľal rukopis Apple predtým, ako bola vydaná, a že sa domnieva, že jej kniha bude prínosom Apple radšej to neubližujte.

Tiež povedal, že ho „prekvapil“ AppleReakcia na jeho knihu.

Prečítajte si tiež: AppleZdieľanie snímky po varovaní pred koronavírusom