Deň hráča: najlepší telefón na hranie

Dnes sa oslavuje Svetový deň videohier A v Phone House oslavujeme s niektorými z najlepších herných zariadení. Časy sa zmenili a vy už nemusíte kupovať najlepšiu konzolu na hranie všetkých druhov titulov, ale natoľko, aby ste vo vrecku nosili kvalitný smartphone. Mobilné telefóny sa stali malou, pohodlnou a užitočnou možnosťou prenosnej konzoly s veľkým katalógom titulov, ku ktorým máte prístup odkiaľkoľvek. Dnes oslavujeme Svetový deň videohier Zhromažďujeme najlepšie mobilné telefóny pre hráčov, ktoré si môžete kúpiť v Phone House.

Výrobcovia a značky pracujú s technológiou, ktorá môže vylepšiť náš herný zážitok a urobiť ho príjemnejším. S GPU Turbo hráme lepšie na telefónoch Huawei alebo Honor, ale zaoberáme sa aj prispôsobením tohto hardvéru smartphones Neprehrievajte sa a nedovoľte nám čo najlepšie využiť váš výkon.

Dostatok priestoru na uloženie toľkých hier, koľko chcete a veľkolepá sila. Mobilný telefón so skutočne hlbokou a zakrivenou obrazovkou, s 256 GB skladovanie a 12 GB pamäte RAM, ktorá je nielen ideálna pre hry, ale aj pre všetko ostatné, čo potrebujete. Batéria s dlhou životnosťou s rýchlym nabíjaním a rýchlym bezdrôtovým nabíjaním, takže môžete vždy hrať, obrazovka vysokej kvality a čip Exynos 9825, ktorý zaručuje veľkolepý výkon, ktorý vám umožní hrať to, čo chcete, bez ohľadu na to, aké náročné sú. Okrem toho má tento telefón tú najlepšiu obrazovku na trhu a najlepší fotoaparát, ktorý nájdete práve teraz.

Samsung Galaxy Stupeň 10

Honorary View 20 vysielala minulý rok a teraz ideálna voľba pre nadšencov videohier a so všetkými druhmi funkcií. Má technológiu Turbo GPU 2,0 čo zlepšuje herný zážitokktorý optimalizuje vysoko výkonný čip Kirin 980. Ale tiež už Deväť sódy dokáže udržiavať teplotu telefónu a hra nie je kedykoľvek zablokovaná. Ponúka tiež veľkolepú a pohlcujúcu veľkú obrazovku, ktorá vám pomôže úplne vstúpiť do príbehu a spojenie nebude nikdy prerušené vďaka Honor View 20, vrátane trojnásobnej WiFi antény, ak budete hrať online.

The Game 20 Honor View

Áno, je to vaše AppleYou môžete tiež hrať lepšie s iPhone XS. Presný farebný OLED displej a vo vysokej kvalite výkonné čipy Bionic A12 a Vrátane technológie neurónových motorov, Telefón je veľmi atraktívny vo všetkých aspektoch a umožní vám dotknúť sa toho, čo chcete, a vychutnať si ten najlepší zážitok na obrazovke OLED 5,8 ten palec

iphone xs

Ak hľadáte lacný mobilný telefón, ktorý vám umožní hrať všetko, Xiaomi Redmi Note 7 Je to najlepšia voľba. Jedná sa o mobilný telefón, ktorý dokáže zobraziť neobmedzenú obrazovku FHD + s vynikajúcou kvalitou a pomocou 6,3 inch. Okrem toho má všetky druhy funkcií, ktoré ho robia veľmi zaujímavým: kvalitný fotoaparát až do 48 megapixelov, umelá inteligencia, jedna z najvýkonnejších batérií na trhu so 40 000 mAh a RAM 4 GB vysoko nad ostatnými telefónmi v rovnakom rozsahu, Ideálny telefón, ak hľadáte niečo lacné, ale dokonalé a viac než dosť na hranie.

Poznámka Redmi 7