Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Deliveroo Plus: bezplatn├ę doru─Źenie na rok s Amazon Hlavn├Ż !

V├Żhody predplatn├ęho Prime d’Amazon neust├íle roz┼íirova┼ą. Po tom, ─Źo pon├║kla Prime Video, potom v├Żhody Prime Gaming, je teraz na rade slu┼żba don├í┼íky jedla do dom├ícnosti Deliveroo, aby vst├║pila do hry. Ak prepoj├şte svoj ├║─Źet Prime s ├║─Źtom Deliveroo, budete m├┤c┼ą vyu┼ż├şva┼ą bezplatn├ę doru─Źenie pon├║kan├ę po─Źas jedn├ęho roka.


Ponuka Amazon Prime/Deliveroo dvomi slovami:

  • Doru─Źenie zdarma od 25ÔéČ objedn├ívky
  • M├┤┼że nahradi┼ą va┼íe s├║─Źasn├ę predplatn├ę Deliveroo Plus
  • Ponuka plat├ş jeden rok

Pozrite si ponuku na bezplatn├ę doru─Źenie Deliveroo Plus / Amazon hlavn├Ż

Podmienky na vyu┼żitie ponuky

Aby sme plne pochopili, ako t├íto ponuka funguje, je potrebn├ę analyzova┼ą zapojen├ę sily. Na jednej strane m├íme str├ínku obchodn├şka Amazon. Tento pon├║ka predplatn├ę Prime za 49 ÔéČ/rok, ktor├ę pon├║ka mnoho v├Żhod. K dispoz├şcii je bezplatn├ę doru─Źenie bez minim├ílneho n├íkupu do 24 hod├şn, bezplatn├Ż pr├şstup k platforme na streamovanie videa Prime Video alebo dokonca k pon├║kan├Żm videohr├ím, ako aj bonusy v hre prostredn├şctvom slu┼żby Prime Gaming. Nehovoriac o v├Żhod├ích Twitch.

Na druhej strane m├íte Deliveroo, slu┼żbu don├í┼íky jedla domov. Aj tento m├í svoj pr├ęmiov├Ż program, je to Deliveroo Plus. V─Ćaka tomu sa m├┤┼żete vyhn├║┼ą plateniu n├íkladov na doru─Źenie za mesa─Źn├ę predplatn├ę. Existuj├║ dva vzorce: zlato a striebro. Prv├Ż v├ím pon├║ka n├íklady na doru─Źenie od objedn├ívky 12 ÔéČ a n├íklady 599 ÔéČ/mesiac. Druh├Ż v├ím ich pon├║ka u┼ż od 25ÔéČ objedn├ívky za 299 ÔéČ/mesiac. Pr├íve o poslednom menovanom je v ponuke d┼ła re─Ź.

Skombinujte svoje predplatn├ę Prime a Deliveroo Plus

─ŹoAmazon V s├║─Źasnosti v├ím pon├║ka mo┼żnos┼ą vyu┼żi┼ą rok Deliveroo Plus Money, op├Ą┼ą bez dodato─Źn├Żch n├íkladov. Ak to chcete urobi┼ą, jednoducho prejdite na str├ínku ponuky a prepojte svoje dva ├║─Źty zadan├şm svojich identifik├ítorov. Ak u┼ż m├íte predplatn├ę Deliveroo Plus, vzorec Amazon nahrad├ş ho na jeden rok a t├Żm v├ís oslobod├ş od n├íkladov na doru─Źenie z objedn├ívky v hodnote 25 ÔéČ. Na konci t├Żchto 12 mesiacov v├í┼í bal├şk prevezme.

Aby ste to mohli vyu┼żi┼ą, nemus├şte ma┼ą rovnak├║ e-mailov├║ adresu. Dve vypln├şte samostatne a ponuka sa spust├ş automaticky. Je samozrejm├ę, ┼że ak zru┼í├şte Prime po─Źas trvania ponuky, automaticky sa t├Żm zru┼í├ş aj Deliveroo Plus. A ak chcete aj na─Ćalej vyu┼ż├şva┼ą t├║to ponuku na konci roka, budete sa musie┼ą prihl├ísi┼ą priamo na str├ínke Deliveroo.

Pozrite si ponuku na bezplatn├ę doru─Źenie Deliveroo Plus / Amazon hlavn├Ż