DEEEER Simulator: Va┼ía priemern├í denn├í jele┼ł hra zdarma na stiahnutie (v1.00,92)

DEEEER Simulator: Va┼ía priemern├í denn├í jele┼ł hra zdarma na stiahnutie (v1.00,92) 1

Stiahnite si DEEEER Simulator: Va┼ía priemern├í denn├í jele┼łov├í hra zadarmo na PC – Vydan├ę 20. janu├íra 2020, Nau─Źte sa, ako s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą DEEEER Simulator: Va┼ía priemern├í denn├í jele┼łov├í hra zadarmo v tomto ─Źl├ínku a ur─Źite t├║to str├ínku zdie─żajte so svojimi priate─żmi. ,

DEEEER Simulator: V├í┼í priemern├Ż preh─żad ka┼żdodenn├Żch jele┼łov├Żch hier

DEEEER Simulator: Va┼ía priemern├í ka┼żdodenn├í jele┼łov├í hra je hra, ktor├í sa m├í spr├şstupni┼ą v Steam, v ktorej prevezmete ├║lohu hlavnej postavy: jele┼ł. Prech├ídzajte sa po meste slobodne a vyu┼żite v├Żhody jele┼łov, ako s├║ napr├şklad napnut├Ż krk a parohy! Zjednodu┼íene povedan├ę, simul├ítor DEEEER je ÔÇ×hra na ni─Źenie miestÔÇť. Svoje dni m├┤┼żete str├ívi┼ą pr├şjemn├Żm a uvo─żnen├Żm bl├íznovstvom tu a tam spolu s ostatn├Żmi zvieratami v okol├ş mesta, alebo sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą zmierni┼ą stres a ├║plne zni─Źi┼ą mesto a v┼íetko v ┼łom. Ak si vyberiete de┼ítrukt├şvnu cestu, m├┤┼żete skon─Źi┼ą prenasledovan├şm pol├şciou a tragick├Żm koncom! Rozb├şjajte sa ka┼żdodenn├Żm ┼żivotom v nen├íro─Źnom meste a uvo─żnite skuto─Źn├║ moc jele┼ła!

http://crohasit.net/

Ako s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą simul├ítor DEEEER: Va┼ía priemern├í ka┼żdodenn├í hra jele┼łov

 1. Kliknite na tla─Źidlo Stiahnu┼ą ni┼ż┼íie a mali by ste by┼ą presmerovan├ş na server UploadHaven.
 2. wait 5 sek├║nd a kliknite na modr├ę tla─Źidlo ÔÇ×stiahnu┼ą terazÔÇť. Teraz nechajte s┼ąahovanie za─Źa┼ą a po─Źkajte, k├Żm sa dokon─Ź├ş.
 3. Akon├íhle je simul├ítor DEEEER: Va┼ía priemern├í denn├í jele┼łov├í hra sa s┼ąahuje, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na s├║bor .zip a kliknite na pr├şkaz ÔÇ×Extrahova┼ą do DEEEER.Simulator.Your.A Bever.Everyday.Deer.Game.v1.0.92.zip ÔÇť(Na to mus├şte ma┼ą WinRAR, ktor├Ż m├┤┼żete z├şska┼ą tu).
 4. Dvakr├ít kliknite do prie─Źinka DEEEER Simulator: Your Average Everyday Deer Game a spustite aplik├íciu exe.
 5. Bavte sa a hrajte! Uistite sa, ┼że spusti┼ą hru ako spr├ívca, a ak m├íte nejak├ę ch├Żbaj├║ce dll chyby, nezabudnite nain┼ítalova┼ą DirectX.

http://crohasit.net/

R├Żchlosti s┼ąahovania pomaly? pou┼żitie Spr├ívca s┼ąahovania zadarmo pre vy┼í┼íie r├Żchlosti.

Ak potrebujete ─Ćal┼íiu pomoc, pre─Ź├ştajte si ─Źas┼ą Rie┼íenie probl├ęmov

YOU MUSIE┼Ą MA┼Ą DIRECTX IN┼áTALOVAN├Ł NA ZABR├üNENIE CHYB DLL. cvaknutie Tu stiahnu┼ą!

UPOZORNENIE: UISTITE SA, ┼ŻE M├üTE V├ü┼á ANTIVIRUS DISABLED, NEVYKON├üVAJ├Ü V├ŁSLEDKY DO HRY, KTOR├Ü S├Ü IN┼áTALUJ├ÜCU KR├üSU A NEOTV├üRAJTE. V┼áETKY STIAHNUT├ë S├ÜBORY NA TEJTO STR├üNKE S├Ü 100% ─îIST├ë, BEZ OH─ŻADU NA ─îO NORTON, AVG, MCAFEE, ETC … OBR├üZKY

Po┼żiadavky na syst├ęm

 • OS: Windows 7 alebo nov┼íie
 • Procesor: Core i3-3120M
 • Pam├Ą┼ą: 2 MB RAM
 • grafika: intel grafika 4000
 • DirectX: verzia 9,0
 • skladovanie: 1 GB dostupn├ę miesto
 • uk├í┼żky

  http://crohasit.net/

  http://crohasit.net/