Death Stranding nás robí hrateľnejšími a prispôsobiteľnejšími vďaka 30-minútovej hre [TGS 2019]

Vďaka Tokijskej hernej výstave 2019 sme mali príležitosť pozorne sledovať hru Death Stranding rozsiahlou 50-minútovou hrou. Aj keď trvanie bolo už dosť dlhé, Hideo Kojima pripravila nové video, aby ho predviedla na populárnom japonskom veľtrhu, ktorý nás opustil 30-minútové hranie,

Ak ju chcete vidieť, nájdete tu všetky možnosti, ktoré ponúka Priestor, kde môže Sam Bridges relaxovať, Tam, zatiaľ čo sedí, môžeme pohnúť kamerou rôznymi smermi, aby sa s postavou Normana Reedusa správalo, akoby sme boli inou osobou.

Realizuje sa to tak, že sa o nás nikdy nestratíme a podľa toho, kam vás nasmerujeme Urobte nejaké gestá alebo iné, V skutočnosti, ak ukážeme priamo na jeho súkromné ​​časti, vstane a veľmi tvrdo dopadne na obrazovku. Samozrejme je zrejmé, že sa nebude zaoberať nezmyslami.

Ďalšiu z funkcií nájdete v zrkadle, z ktorého vieme Fotografujte, zatiaľ čo Sam robí smiešne tváre poslať ich online a iným používateľom ich ohodnotiť. Na druhej strane odtiaľ môžete rozdeliť priestor vnútri batohu, zvoliť farbu alebo farbu okuliarov alebo určiť, ako majú steny miestnosti vyzerať.

Bez ohľadu na to, ktoré chcete mať s hrou neskôr, začína na 8, november exkluzívne pre PS4.

Zdieľanie smrteľných prameňov nám poskytuje viac hier a prispôsobenie pomocou 30 minútového hrania [TGS 2019]