Dátum vydania produktu Trackmania je oneskorený – a do služby Steam nepríde

Trackmania je stále na dobrej ceste, ktorá sa má začať v najbližších mesiacoch, plánované vydanie sa však v máji neuvoľní. Ubisoft oznámil, že dátum vydania produktu Trackmania sa oneskoril až do júla, keď vývojári upravovali svoju prácu z domu. Vydavateľ taktiež vydal nový trailer zobrazujúci hru a zdá sa, že potvrdzuje, že nová Trackmania sa čoskoro nedostane do služby Steam.

Trackmania bude teraz uvedený na trh v roku 2007 1 Júl, dva mesiace po plánovanom dátume vydania v máji. Nová ukážka, ktorá sprevádzala správy, obsahuje na konci logá Uplay a obchodu Epic Games, čo znamená, že hra nebude v službe Steam k dispozícii.

Toto je bežné v nedávnych tituloch Ubisoft. Začali sa hry ako Divízia 2 Na stránkach Epic namiesto Steam, ale s verziami dostupnými v obchode Uplay sa zdá, že vydavateľ nechce priniesť tituly do služby Steam ani po vyčerpaní tradičného exkluzívneho roka. Je to už viac ako rok od spustenia druhej sekcie a nič nenasvedčuje tomu, že vývod pary príde čoskoro – neočakávajte, že by sa Trackmania výrazne líšila.

Neexistuje ani náznak nákladov spoločnosti Trackmania. Bola opísaná ako remake Trackmania Nations, ktorý prišiel do radov bezplatných počítačových hier, ale nevieme, či bude nový názov nasledovať.

Ubisoft v reklame hovorí: „Ako viete, najväčšia medzinárodná súťaž v Trackmánii, Trackmania ZrT Cup už bola odložená kvôli COVID-19“. „Naše tímy sa tiež prispôsobujú práci z domu, a hoci sme sa už vrátili na dobrú úroveň efektívnosti, potrebujeme nejaký čas na to, aby sme tento prechod nahradili. Výsledkom bolo, že sme sa rozhodli uvoľniť novú adresu spoločnosti Trackmania v 1 Namiesto júla 5 Máj. ““