D├ítum vydania produktu Nubia X je ofici├ílne zverejnen├Ż gener├ílnym riadite─żom

D├ítum vydania produktu Nubia X je ofici├ílne zverejnen├Ż gener├ílnym riadite─żom 1

Zd├í sa, ┼że zariadenie, ktor├ę sme ┼ípekulovali ako Nubia Z18s, je v skuto─Źnosti Nubia X. Toto je jedine─Źn├Ż vstup na trh smartf├│nov a je prv├Żm svojho druhu. Je to smartf├│n s dvoma obrazovkami. Pred nieko─żk├Żmi t├Ż┼żd┼łami Nubia X vyzdvihla svoj vzh─żad na referen─Źnej webovej str├ínke Master Lu. Uk├í┼żka plag├ítu pre toto zariadenie je teraz ofici├ílne vydan├í. tie┼ż D├ítum vydania produktu Nubia X je uveden├Ż na plag├íte. Bude vydan├Ż 31. okt├│bra, Tento plag├ít zdie─żal Ni Fei, gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Nubia na ─Ź├şnskej webovej str├ínke.

D├ítum vydania produktu Nubia X je uveden├Ż

Ako vid├şte, Nubia X nem├í na obrazovke ┼żiadny v├Żrez. Ke─Ć sa na va┼íom pr├şstroji dostanete do scen├íra du├ílnej obrazovky, budete ho ma┼ą 60,26 palcov├Ż LCD displej s rozl├ş┼íen├şm 1080 x 2, Rozl├ş┼íenie 280 pixelov. Na zadnej strane je ─Ćal┼íia obrazovka, ktor├í meria 5,1720 X OLED displej 1, Rozl├ş┼íenie 520 pixelov. Nubia X zabal├ş ─Ćal┼íiu jedine─Źn├║ vlastnos┼ą, ktorou s├║ du├ílne sn├şma─Źe odtla─Źkov prstov po stran├ích. Nebude tu ┼żiadny strelec. Na zadnej strane v┼íak bude dvojit├í kamera s objekt├şvmi 16 + 24 MP. Bude podporova┼ą EIS, OS a PDAF.

U┼ż vieme zo zoznamu Master Lu, ┼że Nubia X zabal├ş RAM 8 GB s ─Źipovou sadou Snapdragon 845. Bude spusten├Ż Android 8,1 Oreo s Nubia UI 6,0, Grafick├í sekcia Adreno 630 GPU sa zaober├í. Bude ma┼ą 3800 mAh bat├ęriu s podporou r├Żchleho nab├şjania. St├íle m├íme 2 Zost├íva nieko─żko t├Ż┼żd┼łov na prepustenie. D├║fame, ┼że medzit├Żm z├şskame nejak├ę inform├ície o jej cenovke a nejak├ę ┼żiv├ę obr├ízky. Jednotka je vlajkovou lo─Ćou a vyzer├í s─żubne. Pomenovanie je v┼íak celkom be┼żn├ę. ─îo s t├Żm rob├ş┼í? Pode─żte sa o svoje n├ízory na du├ílnej obrazovke Nubia X.

zdroj