Dátum vydania Elden Ring – 30. júna 2020

Elden Ring začal tento rok na E3, ale uprostred detailov bolo oznámené, že hra nedostala dátum vydania. No … aspoň zatiaľ.

Je to tak preto, že podľa posledného zoznamu cieľov sme zistili, že hra má už stanovený dátum vydania na 30. júna 2020. Sú však tieto informácie správne?

Koniec koncov, aká je táto hra?

Elden Ring v súčasnosti vyvíjajú spoločnosti FromSoftware a Bandai Namco Studios. Vyznačuje sa hrou RPG, akčným a fantasy štýlom ako tretia osoba s nebezpečným prostredím.

Okrem toho budú mať hráči možnosť vytvoriť si svoj vlastný charakter a rozvíjať ho tak, aby porazili Boss Fights, ktoré sa objavia počas ich cesty.

Ak teda náhodou vynecháte nový titul plný akcií a fantastických okamihov. Potom Elden Ring bude pre vás určite dobrou voľbou.Aj keď tento dátum vydania nebol štúdiom potvrdený. Existuje veľká možnosť, že toto všetko je pravda. Ale prečo?

Elden Ring

Ako sme už uviedli, Elden Ring má dátum vydania stanovený na 30. júna 2019. Je to tak preto, že ak o tom premýšľate, tento nový názov má v hernom svete veľa ambícií. A keďže v tom čase bude vydaný aj nový PS5, mohlo by to znamenať, že hra bude vydaná pre súčasné a budúce generácie platforiem.

Stručne povedané, nič nie je známe s istotou. Tento dátum sa však pravdepodobne potvrdí neskôr. Ale ak sa chcete dozvedieť viac podrobností o Elden Ring, mali by ste počkať o niečo dlhšie, kým získate viac noviniek.

Páči sa vám to, čo ste čítali? Podeľte sa o svoj názor v komentároch nižšie.

zdroj